„Žemaitukas“ O.Petrauskas su žmona pakrikštijo dukrelę Estelę: „Buvo ir juoko, ir ašarų“

Ovidijaus Petrausko ir Evelinos Gusevos-Petrauskės dukrelės Estelės krikštynos
Autorius: Ugnė Martusevičiūtė, 15min
Publikuota: 2021-10-12 21:01
Saulėta spalio 10-oji grupės „Žemaitukai“ nariui Ovidijui Petrauskui ir jo žmonai Evelinai buvo ypatingai svarbi – Mosėdžio Šv. arkangelo Mykolo bažnyčioje pakrikštyta jų pirmagimė Estelė. O.Petrauskas pasakoja, kad ceremonijos metu su žmona išgyveno begalę emocijų, kurias sunku apsakyti žodžiais.

Ovidijus Petrauskas portalui 15min pasakoja, kad su žmona Evelina sau mielą ir patinkančią Mosėdžio Šv. arkangelo Mykolo bažnyčią dukters krikštynoms pasirinko bendru sutarimu. Beje, pats Ovidijus šiuose maldos namuose gavo savo Pirmosios komunijos ir Sutvirtinimo sakramentus.

Netrukus Estelei sueis metai ir 8 mėnesiai. Vis dėlto ypatingos datos krikštynų šventei šeima nesistengė ištaikyti.

„Kadangi „Žemaitukų“ darbo grafikas labai įtemptas ir esame nuolat užimti, ieškojome laisvų dienų. Specialiai nesirinkome, bet išėjo labai graži data – 10 mėnesio 10 diena“, – pasakojo O.Petrauskas.

Ovidijaus Petrausko ir Evelinos Gusevos-Petrauskės dukrelės Estelės krikštynos
Ovidijaus Petrausko ir Evelinos Gusevos-Petrauskės dukrelės Estelės krikštynos

Estelės krikšto tėvais tapo Ovidijaus brolis Laurynas ir Evelinos vaikystės draugė – bendravardė Evelina, o mergaitei krikšto vardas Marija išrinktas ne be reikalo. Pasirodo, jos mamos Evelinos krikšto vardas – irgi toks.

Kalbėdamas apie įvaizdį, Ovidijus pasakojo, kad Estelė, kaip ir tikriausiai beveik visi krikštijami vaikai, dėvėjo baltos spalvos drabužėlius.

„Tai spalva, simbolizuojanti Dievo šviesą ir nekaltumą. Saugosime tuos rūbelius ir atiduosime dukrytei, kai ji jau bus suaugusi“, – žadėjo vyras.

Evelina Guseva-Petrauskė ir dukrele Estele
Evelina Guseva-Petrauskė ir dukrele Estele

Pašnekovas tikina, kad su žmona dukters krikštynų metu išgyveno begalę emocijų. Ovidijus pripažįsta, kad tuos jausmus net sunku nupasakoti. Tai didelė laimė, džiaugsmas ir jaudulys kartu.

Anot O.Petrausko, dukrelei buvo sudėtinga valdyti emocijas, nes, kaip pabrėžė, Estelė yra labai judri – jai sunku išbūti ramiai, vienoje vietoje.

„Buvo visko: ir ašarų, ir juoko“, – šypsojosi Ovidijus.

Ovidijus Petrauskas su žmona Evelina Guseva-Petrauske ir dukrele Estele
Ovidijus Petrauskas su žmona Evelina Guseva-Petrauske ir dukrele Estele

Po ceremonijos visus svečius pora pakvietė į sodybą, kur laukė vaišės, renginio vedėjas, žaidimai bei gyva muzika iki paryčių. Svečių čia buvo nei daug, nei mažai – 32.

„Žinoma, dalyvavo tik patys mylimiausi, artimiausi draugai ir giminaičiai“, – pridėjo Ovidijus.

Pašnekovas išsidavė, kad su žmona jau pagalvoja ir apie naują šeimos narį.

„Estelė mūsų gyvenimą nuspalvino pačiomis gražiausiomis spalvomis! Be abejo, svajojame ir apie šeimos pagausėjimą“, – 15min atviravo jis.

Fotogalerija:

Naujausi straipsniai