„Žemaitukas“ Linas Vaitkevičius su sužadėtine Rūta susilaukė vaiko

„Žemaitukų“ narys Linas su antrąja puse/ Asmeninio archyvo nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2020-01-29 08:37
„Žemaitukas“ Linas Vaitkevičius ir jo mylimoji Rūta Lukšaitė gyvena džiugiomis akimirkomis. Pora susilaukė kūdikio.

Rūta su Linu apie vaiko gimimą pranešė savo socialiniuose tinkluose. Laimingas tėtis išdavė, kad pora gimusiam sūnui suteikė dvigubą Nojaus Gintauto vardą.

Embedded Posts - Social Plugins - Documentation - Facebook for Developers

Embedded Posts are a simple way to put public posts - by a Page or a person on Facebook - into the content of your web site or web page. Only public posts from Facebook Pages and profiles can be embedded. Setting Description Default data-href The absolute URL of the post.

Primename, kad vaikelio laukia ir geriausias Lino draugas Ovidijus, su kuriuo jiedu dainuoja grupėje. Lino mylimoji pagimdė sūnų.

Ovidijaus žmona laukiasi dukros. Vaikutis  pasaulį išvysti turėtų jau artimiausiomis dienomis. Tiek Linas, tiek Ovidijus dar prieš keletą savaičių tikino, kad dalyvaus gimdymuose.

Dar neseniai, vienos laidos metu, grupės nariai tikino, kad atėjus tėvystei žada truputį pailsėti. Jau dabar suplanavo, kad kitos Kalėdos bus su šeimomis, jie nedirbs: „Pirmą kartą per aštuonerius karjeros metus susimąstėme, kad ne visuomet atsiperka pinigai. Nusprendėme pirmą kartą per Kalėdas kitais metais būti namie. Pirmas žingsnis. Kiti žingsniai – žiūrėti paprasčiau. Visų pinigų juk neuždirbsi.“

Naujausi straipsniai