„Žemaitukas“ Linas Vaitkevičius dalyvavo 14 valandų trukusiame sužadėtinės gimdyme

Linas Vaitkevičius/Asmeninio archyvo nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2020-03-03 13:34
Geriausi draugai, bendradarbiai, grupės „Žemaitukai” nariai Linas ir Ovidijus kartu padarė dar vieną dalyką. Abu beveik vienu metu tapo tėvais. Linui Vaitkevičiui sužadėtinė Rūta pagimdė sūnų, o Ovidijui Petrauskui žmona Evelina – dukrą.

„Gimė Nojus Gintautas Vaitkevičius, mano sūnelis. Gimė sveikas, su šypsena. Grynas aš”, – šį antradienio vakarą televizijos laidoje savo džiaugsmą ir sūnų pristatys žemaitukas Linas.

Tarp Lino ir Ovidijaus pirmagimių – vos keleto savaičių skirtumas. Linas tėvystės džiaugsmą patyrė pirmasis. Tačiau abu vyrukai dalyvavo savo vaikučių gimdyme. „Verta dalyvauti. Tai neapsakomas jausmas. Aišku, jei moteris to nori. Mūsų moterims to reikėjo, buvo puiki komanda”, – gimdymo akimirkas prisimins Ovidijus.

Gimdymo metu „Žemaitukai“ nebuvo tik žiūrovai. Linas savo sužadėtinę Rūtą masažavo, padėjo iškęsti skausmus. „Mokėjau masažą, kuris padeda per sąrėmius. Žodžiu, emociškai palaikyti vienas kitą reikia“.

Gimdymo palatoje Linas atsilaikė vyriškai, tačiau emocijos buvo tokios, kad, pirmą kartą išvydęs savo sūnų, pratrūko. „Atsigulė jis pas mamą, žiūriu į jį, nusifotkinau. Sakau, einu aš į tualetą, nes keturiolika valandų buvom palatoj. Grįžtu, sakau, Rūtele, aš išsiverkiau jau.”

Tiesa, ilgai džiaugtis savo pirmagimiais nei Linas, nei Ovidijus negalėjo. „Žemaitukai“ – populiari grupė, todėl jų laukia daugybė koncertų.

„Dvi dienas buvom ligoninėj, parvažiavom namo ir važiavom dirbt“, – pasakojo jie.

Pirmieji „Žemaitukų“ tėvystės rūpesčiai ir džiaugsmai – šį antradienio vakarą 19.30 val. laidoje KK2 per LNK.

Naujausi straipsniai