„Žemaitukas“ Linas ilgai prisimins šeimos kelionę: „Priėmėme geriausią sprendimą“

Linas Vaitkevičius su sūnumi Nojumi ir žmona Rūta / Asmeninio albumo nuotr.
Šaltinis: Žmonės
AA

„Su žmona Rūta labai mėgstame gamtą, jūrą ir gerą orą. Šais dalykais Turkija džiugina milijonus tursitų iš viso pasaulio“, – pasakoja grupės „Žemaitukai“ narys Linas Vaitkevičius (29), neseniai su šeima sugrįžęs iš Kemero kurorto.

Kadangi dainininko sūneliui Nojui – vos dveji metukai, kartu atostogauti keliavo ir vaiko auklė.

„Pabūti šiltuose kraštuose troškome ilgiau nei savaitę, bet tokiu baisiu laikotarpiu nesinorėjo atsiskirti nuo sūnaus Nojaus. Iškart žinojome, kad pasiimsime ir jį. Aišku, stumdydamas vaiko vežimėlį pirmyn bei atgal, menkai, ką pamatysi, todėl su žmona sugalvojome kartu į Turkiją pasikviesti auklę.

Mažylį prižiūrėjome pasikeisdami. Mes su žmona Rūta turėjome laiko sau, Nojus – pramogoms su aukle žaidimų aikštelėje. Kadangi Turkijoje populiaru keliauti ten, kur „viskas įskaičiuota“, auklės ilgai įkalbinėti nereikėjo“, – juokiasi Linas.

Linas Vaitkevičiaus sunus Nojusi / Asmeninio albumo nuotr.

Laisvu metu jiedu su žmona plaukiojo jachta, vakarais lankydavo naktinius klubus. „Esame tūsovščikai, todėl tokios atostogos – tikra euforija. Visus rytus būdavome kartu su Nojumi, o vakarais leisdavomės į nuotykius.

Puiku, kad nereikėjo nerimauti, ar sūnus pavalgęs, ar jam linksma ir jauku. Žinojome, kad Nojus išgyvena geriausią laiką – pliuškenasi baseine, mėgaujasi atrakcionais.“

Linas Vaitkevičius su žmona Rūta / Asmeninio albumo nuotr.

Turkijoje šeima iš viso praleido dešimt dienų. Vieną iš jų sutuoktinių pora paskyrė kopinėjimui į kalnus.

„Pakelėje džiugino įvairiausi gyvūnai, apžiūrinėjome spalvingą Turkijos augaliją. Net apelsinus nuo medžių valgėme. Visa tai mums – egzotika“, – pasakoja Linas.

Kadangi su žmona Rūta labai mėgsta žmonių pilnas pasilinksminimo vietas, abudu stengėsi kuo daugiau jų aplankyti. „Nepagalvokite, kad šokdavome iki ryto, tikrai ne. Tiesiog norėjome pasiklausyti muzikos, susipažinti su barų kultūra, pamatyti naktinį gyvenimą ir jį pajusti“, – šypsosi Linas. 

„Šių atostogų dar ilgai nepamiršime, nes jautėmės nesuvaržyti. Viską darėme be streso, buvome visapusiškai laisvi.“

Fotogalerija:

Lino Vaitkevičiaus šeimos atostogos Turkijoje (12 nuotr.)
+6
Skaitykite daugiau