Žavitės Catherine ir Meghan Markle? Tuomet susipažinkite su ledi Amelia Windsor

Ledi Amelia Windsor / Žmonės.lt montažas
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2018-04-11 19:13
Jungtinės Karalystės aristokratė ledi Amelia Windsor (22) ilgai vengė viešumos, bet prieš pusantrų metų ji sutiko duoti išskirtinį interviu žurnalui „Tatler“. Nuo tos dienos viskas pasikeitė. „Gražiausia karališkosios šeimos narė“, – skelbė ne tik „Tatler“ viršelis, bet ir eilė straipsnių interneto platybėse.

Tądien ledi Amelia tapo tikra superžvaigžde mados pasaulyje: mergina sėdi pirmosiose eilėse per madų šou, o „Vanity Fair“ pernai ją paskelbė viena stilingiausių moterų pasaulyje.

Edinburgo universitete studijuojanti ledi Amelia vienerius studijų metus praleido užsienyje – atliko praktiką mados namuose „Chanel“.

„Noriu geriau suprasti visus procesus mados namuose: nuo audinių gaminimo iki drabužio produkcijos ar madų šou“, – kalbėdama su „Miss Vogue“ sakė ledi Amelia.

„Dolce & Gabbana“ nuotr.
„Dolce & Gabbana“ nuotr.

Dienas aristokratė dažniausiai leidžia Romoje arba Paryžiuje, retkarčiais mergina dirba modeliu. Ją buvo galima išvysti per „Dolce & Gabbana“ madų šou, tų pačių mados namų reklaminiuose plakatuose.

O kokios jos pačios sukurtos mados taisyklės? „Svarbiausia, kad būtų patogu, – sakė ledi Amelia. – Pasigailėsite apsiavę nepatogius batelius, kai užsimanysite šėlti šokių aikštelėje. Taip pat visuomet pasirūpinkite, kad rankinė ar delninė turėtų užtrauktuką – taip jūsų daiktai nepabirs po visą kambarį.“

Ledi Amelia – karalienės Elizabeth II pusbrolio princo Edwardo anūkė. 36-ta eilėje į sostą esanti mergina turi brolį lordą Edwardą Windsorą (30) ir seserį ledi Mariną Windsor (26).

„Tatler“ nuotr.
„Tatler“ nuotr.

Žmonės.lt

Naujausi straipsniai