Žavioji Jessica Alba pagimdė trečiąjį vaiką: pasidalijo ir mažylio nuotrauka

Jessica Alba ir Cashas Warrenas / Vida Press nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2018-01-02 08:59
Dvi dukras auginanti, JAV aktorė Jessica Alba su vyru Cashu Warrenu susilaukė sūnaus. Berniukas pasaulį išvydo prieš pat Naujuosius metus. Turėjęs gimti kiek vėliau mažylis nusprendė pradžiuginti mamą ir tėtę gruodžio 31 d.

Jessica Alba ir Cashas Warrenas sūnų pavadino Hayes. Abu jo nuotraukas paviešino socialinėje erdvėje ir skyrė kūdikiui švelniausius žodžius.

„Gimei keliomis dienomis anksčiau, tačiau mes negalėtume būti laimingesni. Tavo mama – stipriausia moteris, kurią pažįstu... Esi pats laimingiausias turėdamas ją šalia. Turi dvi naujas seseris, kurios tave jau dievina ir, žinau, kad būsi dėkingas joms už parodytą kelią. Pačią pirmąją tavo gyvenimo dieną aš tau pažadu, kad mylėsiu tave, branginsiu ir pasirūpinsiu smėlio dėže, kupina svajonių“, – rašė laimingas tėtis.

„Geriausia Naujųjų metų dovana. Cashas ir aš esame palaiminti, o dukros Haven ir Honor tiesiog apsėstos savo mažojo broliuko“, – jausmingai kalbėjo J. Alba.

Žmonės.lt primena, kad Jessia Alba ir Cashas Warrenas drauge jau kiek daugiau, nei dešimtmetį. Jie susipažino filmaviomo aikštelėje ir vėliau susituokė.

Žmonės.lt

Naujausi straipsniai