Žavioji Eva Mendes papuošė dar vieno žurnalo viršelį

Eva Mendes / „Scanpix“ nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2012-02-08 22:32
Naujausias filmas, „Girl In Progress“, kuriame pasirodys aktorė ir modelis Eva Mendes, pasaulio kino teatrus pasieks jau šį balandį, tad nenuostabu, kad gražuolė jau pradėjo reklaminę kampaniją.

37-erių aktorė nusifotografavo ir davė interviu kovo mėnesio žurnalui „Marie Claire“. Nuotraukose puikiai atskleistas nuolat giriamas E.Mendes grožis ir viliokės žavesys. Kalbėdamasi su leidinio žurnalistais moteris pasakojo apie grožio paslaptis ir bene įdomiausią klausimą – kaip ji užkariavo vieno geidžiamiausių Holivudo vyrų, Ryano Goslingo, širdį.

„Jis yra svajonių kolega. Niekada anksčiau nebuvau tokia kūrybiškai patenkinta filmavimo aikštelėje“, – apie darbą su mylimuoju sakė E.Mendes. Jie kartu vaidino naujoje kriminalinėje dramoje „The Place Beyond the Pines“, kol kas neaišku, kada ji pasieks didžiuosius ekranus.

Kalbėdama apie save, E.Mendes teigė turinti tokių pat bėdų, kaip ir visos moterys. „Žinau, kad gali atrodyti, jog visada esu laiminga, sveika, pilna jėgų. Bet noriu, kad moterys žinotų, kad ir man būna sunku. Noriu, kad mergaitės suprastų, jog tai, ko dabar savyje nemyli, pamils ateityje. Taip buvo ir man. Būdama 13-os negalėjau pakęsti savo apgamo ir kai kurių kitų dalykų. Dabar suprantu, kad žmonės mus myli būtent už tokius netobulumus“, – kalbėjo aktorė.

E.Mendes nuotraukų žurnalui „Marie Claire“ pamatyti galite paspaudę čia.

Žmonės.lt

Naujausi straipsniai