Žavioji Eva Longoria: turtus jai krauna ne tik vaidmenys serialuose

Eva Longoria / „Scanpix“/AP nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2015-03-21 17:00
Kovo 15-ąją Evai Longoriai sukako 40 metų. Ją visi pirmiausia pažįsta kaip Gabrielę Solis iš milžiniško populiarumo sulaukusio serialo „Nusivylusios namų šeimininkės“. Aštuonis sezonus rodytas serialas aktorei pelnė pasaulinę šlovę, tačiau jam pasibaigus gražuolė kibo į visai kitus darbus.

Netikėtos permainos

Pradėkime nuo to, kad E.Longorios beveik nebematyti televizijos ir kino ekranuose. Po garsiųjų „Nusivylusių namų šeimininkių“ aktorė filmavosi vos kelissyk, o vėliau nutarė dirbti už kadro – tapo prodiusere.

TV3 nuotr.
TV3 nuotr.

Didelės sėkmės sulaukė jos ir režisieriaus Marco Cherry bendras projektas „Apsukrios kambarinės“. Šio serialo herojės dirba prabangiuose Beverli Hilso namuose. Kad išsilaikytų darbe, turtuolių tarnaitės turi būti diskretiškos, gudrios ir apsukrios. Jos apie savo šeimininkes, jų vyrus ir namus žino tamsiausias paslaptis, o tai kartais būna pražūtinga...

TV3 nuotr.
TV3 nuotr.

E.Longoria tvirtina, kad šis serialas ne mažiau intriguojantis nei „Nusivylusios namų šeimininkės“, kupinas nuotykių ir klaidinančių siužeto vingių. Visgi pati jame vaidinti nenorėtų.

Taigi žinoma moteris nutarė išmėginti save visai kitose srityse.

Meilė maistui tapo verslu

Kaip juokauja aktorė, didžiausia bet kurio lotynų amerikiečio aistra yra maistas. Ir visai nesvarbu, kad tau reikia tilpti į mažiausio dydžio drabužius... Pasirodo, dailių kūno linijų savininkė taip pat neabejinga gardžiam maistui. Jai patinka skaniai valgyti, gaminti ir vaišinti draugus.

TV3 nuotr.
TV3 nuotr.

Besisukiojant virtuvėje, E.Longoriai kilo mintis parašyti receptų knygą. Knygoje „Evos virtuvė. Gaminkite su meile šeimai ir draugams“ nemažai receptų iš aktorės vaikystės, praleistos Meksikoje, to meto, kai ją tradicinės kulinarijos meno mokė teta Esli. Yra ir vėliau, jau gyvenant pas pusseserę JAV, išmoktų gastronominių gudrybių bei daugybė padažų ir žuvies patiekalų receptų, kuriuos E.Longoria sužinojo keliaudama po Europą...

Moka uždirbti

E.Longoria neslepia, kad labiausiai jos banko sąskaita papilnėjo vaidinant seriale „Nusivylusios namų šeimininkės“. Filmuojant paskutinį sezoną, už kiekvieną seriją aktorė gaudavo po 375 tūkst. JAV dolerių.

Taip pat skaitykite: Populiariausi pasaulio serialai

Ne mažiau pelningi buvo ir darbai su garsiais kosmetikos bei parfumerijos gamintojais, ledų, alaus ir kt. reklamos. Beje, prieš porą metų E.Longoria kolegas ir gerbėjus nustebino sutikusi reklamuoti kačių maistą „Sheba“. Tačiau artimai aktorę pažįstantys žmonės tokiu jos poelgiu neliko šokiruoti...

Plačiau apie Evos Longorios gyvenimo permainas skaitykite 12-ajame savaitraščio „Ji“ numeryje!

TV3 nuotr.
TV3 nuotr.

Naujausi straipsniai