Rita Ora internautus sužavėjo nauja mokyklinukės šukuosena

Rita Ora / „Instagram“ nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2017-08-12 14:53
Dainininkė Rita Ora – viena stilingiausių šio meto įžymybių. Drąsiai, energingai ir stilingai ji žengia ne tik į sceną, bet save reprezentuoja ir socialiniuose tinkluose.

Ketvirtadienį atlikėja pasipuošė nauja šukuosena. Aišku, tai tikriausiai tebuvo perukas, skirtas vienam iš R. Oros pasirodymų, tačiau kiek komplimentų ji susilaukė.

Japoniško stiliaus kasytės ir kirpčiukai pajaunino moterį ir pavertė ją panašia į mokyklinio amžiaus mergaitę.

„Nuostabu“, „Tobula“, „Šiąnakt atrodei puikiai“ – tik keletas komentarų, kurių Rita sulaukė paviešinusi naują nuotrauką savo „Instagram“ paskyroje.

Tell me what you want a what you really really want ???????????? #babyspice #sexpress

A post shared by Rita Ora (@ritaora) on

Žmonės.lt primena, kad Kosove 1990 metais gimusi atlikėja išpopuliarėjo 2007 metais. Tuomet Londone ji dalyvavo nacionalinėje „Eurovizijos“ atrankoje, tačiau iš konkurso greitai pasitraukė. Didžiulio susidomėjimo žiūrovams nesukėlęs startas, paliko įspūdį muzikos prodiuseriams. Po keletos metų moteris ėme bendradarbiauti su garsiais didžėjais ir pristatė pirmąjį solinį albumą. Didžiojoje Britanijoje darbas įvertintas aukščiausiais balais. Šiuo metu „Instagram“ paskyroje Rita turi 12 milijonų sekėjų iš viso pasaulio.

Žmonės.lt

Naujausi straipsniai