Žavingoji „Esmeralda“ Leticia Calderon: kaip muilo operų aktorė atrodo šiandien?

„Esmeraldos“ žvaigždė Leticia Calderon atrodė anksčiau ir dabar / „Televisa“ ir „Twitter“ nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2016-10-07 06:50
Meksikietiškų muilo operų gerbėjai puikiai prisimena prieš beveik 20 metų rodytą „Esmeraldą“ ir pagrindinę telenovelės žvaigždę Leticią Calderon: kaip aktorė, kuriai dabar 48-eri, atrodo šiandien?

Vaidinti Leticia Calderon pradėjo būdama 14-os metų, o pirmas pagrindinis vaidmuo jai buvo patikėtas po penkerių metų, 1987-ųjų telenovelėje „La Indomable“.

TAIP PAT SKAITYKITE: Kaip šiandien atrodo nemirtingąjį „Kalnietį“ Dankaną Maklaudą vaidinęs Adrianas Paulas?

Kai 29-erių aktorė suvaidino aklą geraširdę merginą Esmeraldą, ji jau buvo tarp Meksikos muilo operų aktorių elito – Leticios reikėjo visiems.

Žaliaakė Esmeralda ilgais banguotais plaukais stipriai įsirėžė žiūrovams į atmintį, tad jiems buvo nemenkas šokas, kai po metų aktorė nusirėžė savo ilgus plaukus. Toks Leticios Calderon įvaizdis sulaukė prieštaringų reakcijų, tačiau trumpų plaukų šukuosena jai labai prilipo ir tik palyginti visai neseniai aktorė vėl atsiaugino savo plaukus ir tapo platinine blondine.

„Twitter“ nuotr.
„Twitter“ nuotr.

Charizmatiškoji aktorė buvo ištekėjusi du kartus – 1997–1999 metais bandė kurti gyvenimą su Marco Lopezu, o 2002-aisiais ištekėjo už advokato Juano Collado. Jų santuoka truko penkerius metus ir pora susilaukė dviejų sūnų, tačiau 2007-aisiais nusprendė sukti savo keliais.​

Kaip „Esmeraldos“ žvaigždė Leticia Calderon atrodė anksčiau ir dabar:

Žmonės.lt

Naujausi straipsniai