Žavingiausias pasaulio nusikaltėlis Jeremy Meeksas su „Topshop“ paveldėtoja susilaukė kūdikio

Jeremy Meeksas ir Chloe Green / „Scanpix“ nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2018-06-07 15:46
Pasaulis nepamiršo seksualiausiu pasaulio nusikaltėliu tituluojamo amerikiečio Jeremy Meekso (34) – jo modelio karjeros išėjus iš kalėjimo ir audringų skyrybų po viešumon iškilusio romano su „Topshop“ kompanijos paveldėtoja Chloe Green (27).

Naujausias faktas garsios poros istorijoje – kūdikis. Chloe Green pagimdė berniuką. Apie tai ji pati pranešė socialinėje paskyroje.

„Džiaugsmingai pranešame, kad susilaukėme berniuko Jaydeno Meekso-Greeno. Jis gimė 2018 m. gegužės 29 d. Mama ir kūdikis jaučiasi gerai. Maloniai prašome gerbti mūsų privatumą. Su meile, Chloe ir Jeremy“, – rašė Chloe Green ir pasidalino naujagimio nuotrauka – jo fragmentu.

Įdomu tai, kad moteris rengėsi gimdyti jachtoje ir joje praleisti gerą pusmetį. Žinoma, prižiūrima mediko.

Žmonės.lt primena, kad Jeremy Meeksas atlikęs bausmę kalėjime pradėjo modelio karjerą ir jam puikiai sekėsi. Prieš metus jis pastebėtas viename Turkijos kurortų su Chloe Green leidžiantis laiką, nors tuo metu buvo vedęs Melissą Meeks.

Ši apie vyro išdavystę sužinojo iš žiniasklaidos, prasidėjo audringos skyrybos. Pora turi 10 metų Jeremy Meeksą Jaunesnįjį.

Vida Press nuotr.
Vida Press nuotr.

.

Žmonės.lt