Žaviausi gyvūnai, kuriuos verta sekti „Instagram“ tinkle

Kačiukas / „Shutterstock“ nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2015-03-10 21:00
Kol dar akių nedžiugina vešli žalia veja, taip ir norisi ko nors, kas praskaidrintų nuotaiką. O kas gi sukels šypseną labiau nei mielų gyvūnų nuotraukos.

Mažieji pūkuoti keturkojai pralinksmina ne tik prastu oru, bet ir tada, kai, atrodo, nieko nebesinori, tik susigūžti lovoje ir pabėgti nuo viso pasaulio. Nusprendėme su jumis pasidalinti dešimties pačių mieliausių gyvūnėlių „Instagram“ paskyromis.

Taip pat skaitykite: Įžymybių numylėtiniai: kaip atrodo Karlo Lagerfeldo katė, kuria rūpinasi du tarnai?

Šiuos gyvūnėlius verta sekti dėl nuostabių jų šeimininkų talpinamų nuotraukų, kurios sušildys net ir kiečiausią širdį.

Tad jei norite pasižiūrėti jų paskyras, spauskite ant pavadinimų.

„The Baby Animals“

„Scanpix“/„Caters News“ nuotr.
„Scanpix“/„Caters News“ nuotr.

Kaip jau supratote iš pavadinimo (liet. „Mažieji gyvūnėliai“), šioje paskyroje išvysite aibę mažų, mielų, pūkuotų ir ne tik gyvūnėlių nuotraukas. O ir grožėtis čia galėsite ne tik šuniukais ir kačiukais, bet ir kitais mažais gyvūnėliais, užsiimančiais smagia veikla. Pavyzdžiui, morką valgančiu mažu pūkuotu triušeliu, iš po lapų išlindusiu ir liežuvį rodančiu ežiuku, žaviais meškėnais ir daugeliu kitų.

„IzumieChan“

Kas gali būti geriau už vieną mielą gyvūnėlį? Du gyvūnėliai, gyvenantys kartu Japonijoje ir be galo mėgstantys ant savo šaltų nosyčių balansuoti sausainius ar kitus skanėstus. Šioje paskyroje išvysite, kaip puikiai gali sutarti kartu gyvenantys šuo ir katė. Argi ne miela?

„Black Jaguar-White Tiger“

„Scanpix“/„Caters News“ nuotr.
„Scanpix“/„Caters News“ nuotr.

Ši paskyra skirta jau kiek didesnių gyvūnėlių mylėtojams – tiems, kurie žavisi tigrais. Užaugę jie būna išties grėsmingi, tačiau maži tigriukai tikrai neatrodo baisūs, primena tas pačias mielas katytes.

Beje, šios paskyros autorius laukinius gyvūnus ne tik fotografuoja, bet ir gelbėja juos iš siaubingų vietų, suteikdamas mažiesiems naujus namus. Tuo pačiu pavadinimu įkurtos organizacijos tikslas – neleisti gyvūnams išnykti, apsaugoti tigrus ir kitus laukinius gyvūnus nuo baisių brakonierių.

„Smushball“

Šios paskyros savininkas yra Danas Bilzerianas – profesionalus pokerio žaidėjas, tačiau čia svarbiausia ne jo azartiniai sugebėjimai, o mažasis augintinis – persų veislės katinas, vardu Smushball. Mažąjį savo katinėlį D. Bilzerianas mėgsta aprengti įvairiais drabužėliais ir nufotografuoti jį juokingose pozose. Jau vien ko verta katinėlio šukuosena. Argi jis nepanašus į liūtą?

„Daily Puppy“

„Scanpix“/„Caters News“ nuotr.
„Scanpix“/„Caters News“ nuotr.

Po vieną mielo šuniuko nuotrauką per dieną – būtent tai gausite, užsiprenumeravę šią „Instagram“ paskyrą. Išties smagu, tiesa? O mažųjų keturkojų čia išvysite pačių įvairiausių veislių ir dydžių.

Galime netgi spėti, kad po mėnesio tokių kasdienių mielų nuotraukų dozių mažo ir mielo šuniuko užsimanysite ir patys.

„Nobu Hilton“

Šio šuniuko pavardė (taip, turi jis ir tokią) turėtų išties daug sakyti – jis priklauso garsiųjų Hiltonų šeimai, o tiksliau – milijardinio turto paveldėtojui Barronui Hiltonui jaunesniajam, žaviųjų seserų Paris ir Nicky Hilton broliui.

Na, o jo šuniuko paskyroje galėsite išvysti, kaip gyvena prabanga apsuptas ir rafinuotas šunelis, kurį šeimininkas mėgsta puošti įvairiais žaviais drabužėliais...

 

A photo posted by Nobu Hilton (@nobuhilton) on

„Princess Paris JR The Pom“

„Scanpix“/„Caters News“ nuotr.
„Scanpix“/„Caters News“ nuotr.

Tęsiant Hiltonų gyvūnėlių temą, būtų nuodėmė nepaminėti ir žaviosios Paris Hilton augintinės – mielos ir pūkuotos it pliušinis meškutis jaunosios Princesės.

Kaip ir prieš tai minėto šunelio Nobu, taip ir Princesės gyvenime netrūksta prabangos bei rafinuotumo. O daugelyje nuotraukų išvysite ir šios žavios kalytės šeimininkę.

„Cecil Delevingne“

Turint omenyje tai, kad šios triušytės šeimininkė yra tikra „Instagram“ tinklo karalienė, nenuostabu, kad jos augintinė turi atskirą paskyrą. Tikriausiai supratote, kalba čia sukasi apie gražuolę manekenę Carą Delevingne ir jos augintinę – triušytę Cecil, kuri šiame tinkle taip pat nestokoja populiarumo.

Taip pat skaitykite: Slapta kalba: ką savo veiksmais nori mums pasakyti augintiniai?

„Buddy Boo Waggy Tails“

„Scanpix“/„Caters News“ nuotr.
„Scanpix“/„Caters News“ nuotr.

Jei nesate girdėję populiariojo šunelio Boo, tuomet visų šunų tikriausiai apskritai nemėgstate, mat šis keturkojis populiarumu galėtų varžytis net su dvikojėmis garsenybėms.

Veikiau į mielą meškutį, o ne į šunį panašus keturkojis nepaprasto populiarumo sulaukė „Facebook“ tinkle – ten jis turi daugiau kaip 17 mln. gerbėjų, tačiau jo populiarumas kaip ant mielių auga ir „Instagram“ tinkle.

Šis šunelis laikomas pačiu populiariausiu gyvūnu pasaulyje, o jo atvaizdas vertas ne vieno milijono.

„Real Grumpy Cat“

Na, kadangi jau susipažinote su pačiu populiariausiu pasaulyje šuneliu, metas jums pristatyti ir populiariausią pasaulyje katiną – Grumpy Cat, kurio atvaizdų pilnas internetas.

Nuo pat gimimo neįprastą išraišką turintis katinas atrodo lyg amžina niurzga, nepatenkinta visu ją supančiu pasauliu, išties miela, tiesa? Šis katinas, kaip ir šunelis Boo, – nepaprastai populiarus, o jo turtai skaičiuojami milijonais. Ką čia ir bepridursi...

Ji24.lt

Naujausi straipsniai

Vytenis Pauliukaitis / Gretos Skaraitienės / BNS nuotr.

Reklama

„Huawei“ išmanusis laikrodis „Watch GT 3 Pro“ / Gamintojo nuotr.

Reklama