Žavi šukuosena, kuriai sugaišite vos kelias minutes

Daili šukuosena / Fotolia nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2015-03-03 10:48
Pavasaris jau savaime dovanoją „tą“ jausmą, kai norisi atsinaujinti, garderobą pripildyti ryškių spalvų, išsitraukti pačius sodriausius lūpų dažus. Nereikia pamiršti ir šukuosenos, kuri svarbi mūsų įvaizdžio detalė.

Šiandien siūlome jums pasidaryti šukuoseną, kuri neužims daug laiko, tačiau atrodys išties žaviai ir dailiai. Tokia tinka vidutinio ilgio ir ilgiems plaukams – svarbiausia, kad galėtumėte susisukti kuodelį. Tad jeigu jums pavyksta tai padaryti net su trumpesnėmis sruogomis, pamiklinkite pirštukus.

Taip pat skaitykite: 5 šukuosenos, kurios jaunina

Specialiai plaukų ruošti nereikia – tiesa, geriausia, kai jie švarūs. O ar garbanoti ar lygūs, sušiaušti ar ištiesinti, o gal banguoti, nėra didelio skirtumo, tačiau šukuosenos vaizdas gali skirtis. Kaip pamatysite filmuke, geriausia, kai plaukai yra vos vos banguoti, tuomet kuodelis atrodo didesnis, o ir pačios sruogos krenta dailiau, atrodo vešliau.

1 žingsnis. Iš pradžių padarykite sklastymą ir atskirkite po sruogą iš abiejų veido pusių taip, kad pakaušyje likusius plaukus galėtumėte susukti į kuodą.

2 žingsnis. Kuodelį sutvirtinkite gumyte ir pavelkite sruogas taip, kad jis atrodytų žavingai išsitaršęs – toks meniškas ir neįpareigojantis.

3 žingsnis. Tuomet imkitės sruogų, paliktų abiejuose veido pusėse. Supinkite po lengvą kasą ir prisekite ties kuodo viduriu. 

Taip pat skaitykite: Atvirkštinė plaukų trinkimo procedūra – geresnis rezultatas?

Pinkite plaukus laisvai, nesistenkite jų suveržti – tai ir yra didžiausia šios pavasariškos šukuosenos paslaptis. Beje, kad būtų lengviau įsivaizduoti, kaip viskas vyksta, pažiūrėkite filmuką ir tuomet jau skubėkite kurti šią šukuoseną!

Ji24.lt

Naujausi straipsniai

Atidarykite vasaros sezoną Varėnoje / Projekto partnerio nuotr.

Reklama

D.Praspaliauskas / Stop kadras

Reklama