Žaliavalgystę išbandęs Aleksandras Pogrebnojus: „Kraujinės dešrelės man visgi skaniau“

Aleksandras Pogrebnojus / Luko Balandžio/Žmonės.lt nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2015-02-10 17:06
Knygų ir patarimų apie mitybą šiais laikas yra tiek daug, kad sunku ir išsirinkti. Apie žaliavalgystę taip pat nemažai kalbama, tačiau toli gražu ne kiekvienam tokia mitybos idėja tinka ir patinka. Trijų dienų žaliavalgystės programą išbandęs dizaineris Aleksandras Pogrebnojus juokauja, kad jis – puikus pavyzdys žmogaus, kuriam tų trijų dienų ir užteko: po jų jis vėl grįžo prie sultingo kepsnio.
Luko Balandžio/Žmonės.lt nuotr.
Luko Balandžio/Žmonės.lt nuotr.

Antradienio vakarą TV projekto „Skonis“ dalyvė, verslininkė ir žaliavalgystę propaguojanti Gražina Gum Vilniuje pristatė savo knygą  „3 dienų mitybos programa“ su sveikais „žaliais“ receptais bei organizmo detoksikacijos programa.

Knygos pristatyme dalyvavęs A.Pogrebnojus prisipažino išbandęs šią programą, tačiau žaliavalgiu būti nepanoręs ir pirmenybę teikiąs valgiams, kuriuose yra mėsos. Vis dėlto vyras patikino, kad knygoje surašyti receptai – išties įdomūs, todėl mėsos mylėtojai iš jos gali pasisemti idėjų toms dienoms, kuomet mėsos norėsis mažiau.

„Aš esu gyvas pavyzdys neatsivertusio mėsiaėdžio, bet maistas buvo skanus, o receptai – geri. Vis dėlto atsivertimas į žaliavalgystę neįvyko“, – juokėsi jis.

Luko Balandžio/Žmonės.lt nuotr.
Luko Balandžio/Žmonės.lt nuotr.

Dizaineris turėjo ir patarimų susiruošusiems išbandyti tokio tipo organizmo valymą: „Jeigu imiesi valgyti visa tai, kas nekvėpuoja, mano patarimas būtų tai daryti vasarą, nes visgi tam reikia laiko, be to, organizmas į tai reaguoja, todėl geriau nesiblaškyti, išsirinkti tinkamiausią laiką.“

A.Pogrebnojus tikino, kad pasigaminęs valgių iš minėtos knygos jis jausdavosi pakankamai sotus ir kad nereikia aklai tikėti mitais, jog be mėsos visą dieną iš silpnumo dreba kinkos.

„Jaučiausi sotus, bet vis dėlto man kraujinės dešrelės skaniau ir sočiau“, – nusikvatojo jis.

Žmonės.lt

Naujausi straipsniai