„Žalgirio“ areną užbūrė nepamirštamas „Ten Walls“ ir LVSO pasirodymas

„Ten Walls“ ir LVSO koncertas/Teodoro Biliūno/„ŽMONĖS Foto“ nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2019-12-05 21:25
„Ten Walls“ ir Lietuvos valstybinio simfoninio orkestro išskirtinis koncertas „Symphony“ ketvirtadienio vakarą sužavėjo į „Žalgirio“ areną Kaune susirinkusius žiūrovus.

Elektroninės muzikos kūrėjas ir prodiuseris Marijus Adomaitis, žinomas slapyvardžiu „Ten Walls“, vasarą surengė vieną įspūdingiausių koncertų savo karjeroje. 2017-aisiais metais debiutinį albumą „Queen“ išleidęs atlikėjas, kartu su maestro Gintaro Rinkevičiaus vadovaujamu Lietuvos valstybiniu simfoniniu orkestru, pristatė išskirtinį koncertą „Symphony“. Trakų pilyje vykęs įspūdingas pasirodymas tapo vienu įdomiausių vasaros muzikos renginių. Abejingų nepalikęs koncertas žiemos pradžioje buvo pristatytas didžiausioje šalies arenoje Kaune.

„Labai džiugu, jog ruošdamiesi pirmajam pasirodymui subūrėme ypatingai kūrybingą ir entuziastingą komandą, žvelgiančią viena kryptimi. Su tokia komanda galima pasiekti aukščiausių rezultatų. Tai įkvepia. Todėl labai nekantriai laukiu mūsų kito pasirodymo, kuris bus dar labiau ištobulintas ir intriguojantis“, – kalbėjo Marijus Adomaitis

„Ten Walls“ ir LVSO koncertas/Teodoro Biliūno/„ŽMONĖS Foto“ nuotr.
„Ten Walls“ ir LVSO koncertas/Teodoro Biliūno/„ŽMONĖS Foto“ nuotr.

Didžiulio populiarumo sulaukusiame koncerte skambėjo specialiai orkestrui aranžuoti populiariausi „Ten Walls“ kūriniai. Klausytojai išgirdo „Gotham“, „Requiem“, visame pasaulyje dideliu hitu tapusį „Walking With Elephants“ ir daugelį kitų. Naujai suskambėsiančią „Ten Walls“ kūrybą kartu su Marijumi Adomaičiu atliko 70-ties muzikantų orkestras.

„Įgyvendinti projektą su simfoniniu orkestru buvo didelė svajonė ir šiai idėjai reikėjo laiko. Koncerte atliksime geriausius mano kūrinius“, – apie idėją surengti tokį koncertą pasakojo Marijus Adomaitis.

Žmonės.lt

Naujausi straipsniai