Žaismingi drabužiai moteriškame garderobe – kaip juos derinti?

Caroline Daur ir Blanca Miro Scrimieri / Vida Press nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2018-03-09 14:03
Žaismingi drabužiai su aplikacijomis įsitvirtina ne tik paauglių, bet ir moterų garderobe. Nenuostabu, kad už jų nuolat kliūva žvilgsnis. Dažnai nuo tokių drabužių įsigijimo atbaido mintis, kad jie skirti jaunoms merginoms, o ne moterims, kurių gyvenime karaliauja oficiali apranga.

Internetinės drabužių, avalynės ir aksesuarų parduotuvės „Newmood“ stilistė Kamilė Bukauskaitė pateikia tris derinius, kuriuose valiūkiškas megztinis su aplikacija tampa itin moteriškų ir elegantiškų įvaizdžių dalimi.

Vida Press nuotr.
Vida Press nuotr.

Boho estetika

Pirmasis derinys yra įkvėptas bohemiško stiliaus, arba boho, estetikos, kuriam būdingi ilgi, laisvi siluetai, sluoksniavimas ir čigoniška dvasia. Pasiskolinkite šiuos elementus, o chaotišką ir triukšmingą boho stiliaus prigimtį suvaldykite monochromatiniu žemės spalvų deriniu. „Taip sukursite elegantišką, biurui tinkantį įvaizdį su čigoniškos laisvės prieskoniu“, – sako stilistė.

Newmood.lt nuotr.
Newmood.lt nuotr.
Vida Press nuotr.
Vida Press nuotr.

Džinsų penktadienis

Negaiškite laiko persirenginėjimams po darbo. Rinkitės įvaizdį, kuris tinka tiek dienai biure, tiek vakarui mieste. Patogūs aukštakulniai suteiks džinsams elegancijos, o optimalaus dydžio delninė grąžins eisenai grakštumą. „Juk jums tikrai reikia kur kas mažiau daiktų, nei galvojate“, – šypsosi stilistė.

Newmood.lt nuotr.
Newmood.lt nuotr.
Vida Press nuotr.
Vida Press nuotr.

Odinės kelnės – puikus pasirinkimas

Trumpam pamirškite „skinny“ džinsus ir drąsiau eksperimentuokite įvairesniais kelnių siluetais bei medžiagomis. Oda nebūtinai tinkama tik aštriems įvaizdžiams. Žemės spalvos ir kartu dėvimas minkštas megztinis atskleidžia švelnią ir moterišką odos pusę.

Pamojuokite skinny džinsams
Pamojuokite skinny džinsams

Žmonės.lt

Naujausi straipsniai