Žaidimų aikštelėje susitiko krepšininkų sūnūs Jonas Valančiūnas ir Dominykas Jasaitis

Dominykas Jasaitis ir Jonas Valančiūnas / Asmeninio albumo nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2016-07-29 12:49
Žaidimų aikštelėje Oksanos ir Simo Jasaičių namuose susitiko su mažieji krepšininkų vaikai – neseniai pirmą gimtadienį atšventęs Dominykas Jasaitis ir keturiais mėnesiais vyresnis Eglės ir Jono Valančiūnų sūnus Jonas Valančiūnas jaunesnysis.

„Tai vienas pirmųjų jų susitikimų. Sunku matytis dažnai, kai vienas Toronte, kitas – Italijoje“, – Žmonės.lt sakė ketvirtadienį daryta berniukų nuotrauka pasidalinusi Oksana.

Dominykas ir mažasis Jonas pirmą kartą susitiko prieš metus, tačiau tuomet abu buvo dar visai maži. Tuo tarpu nors šiandien Dominykas dar tik žengia pirmuosius žingsnius, Jonas jau bėgioja.

„Kol berniukai žaidė, mes su Egle gėrėme kavą ir valgėme pyragą. Neapsakomas džiaugsmas stebėti žaidžiančius vaikus. Smagu matyti, kaip jie drauge , stumdo mašinytes, kamuolius, šnekasi“, – Žmonės.lt komentavo Oksana.

Ji tikisi, kad ir paaugę vaikai tarpusavyje ir toliau bendraus, galbūt taps ne tik draugais, bet ir kolegomis krepšinio aikštelėje. „Negali žinoti, gal irgi bus krepšininkai? Bet dar anksti spręsti, o ir šiaip, čia patys vyriokai paaugę nuspręs, kuriuo keliu jie nori sukti. Gal abu seks tėčių pėdomis“, – svarstė Oksana.

TAIP PAT SKAITYKITE: Oksana ir Simas Jasaičiai sūnų Dominyką pakrikštijo ten, kur susituokė – Jonų bažnyčioje

15min.lt

Naujausi straipsniai