Žaibiškos Remigijaus Šimašiaus vestuvės – mįslė net artimiausiems bendražygiams

Remigijus Šimašius ir Teodora Gilma Gylytė
Autorius: Pranešimas spaudai
Publikuota: 2021-09-24 12:13
Visą Lietuvą nustebinusios trečiosios Vilniaus mero Remigijaus Šimašiaus vestuvės buvo mįslė net artimiausiems jo bendražygiams. Viena iš jų, Donalda Meiželytė – ne tik Vilniaus miesto tarybos, bet ir Laisvės partijos valdybos narė.

„Prieš metus meras pradėjo labai kūsti, labai blogti, buvo irzlesnis, kategoriškesnis. Aš mačiau, kad yra kažkas blogai. Daug kas tą pastebėjo, nes matėsi, kad žmogus tiesiog akyse krenta. Net galvojau, kad gal onkologija, gal kažkokia liga“, – sako D.Meiželytė, vėliau sužinojusi, kad R.Šimašiaus šeimoje bręsta skyrybos. 

Žinia apie mero šeimos griūtį  jai buvo absoliučiai netikėta. Bet dar labiau nustebino mero pranešimas dieną prieš trečiąsias vestuves. 

Donalda Meiželytė laidoje KK2
Donalda Meiželytė laidoje KK2

„Apie tai, kad  tuokiasi, tai pranešė frakcijos pokalbių grupėje dieną prieš. Parašė, kad praneš apie santykius su Gilma. Aš nežinojau, kas yra Gilma, pradėjau gūglinti, radau tris Gilmas ir viena iš jų buvo Gilma Teodora. Galvoju, puiku. Manau, tai nebuvo ilgai slėpti santykiai, nes vis tiek būtų išlindę“. 

Nors D.Meiželytė džiaugiasi naująja mero laime, kiti „KK2 penktadienio“ svečiai  buvo gerokai kategoriškesni.

„R.Šimašius pamynė mero vardą ir turėtų atsistatydinti“, – neabejojo politikas Žilvinas Šilgalis. 

„Aš tų gaidukų tai nemyliu, nes yra žmonės su dvigubais dugnais. Deklaruoja stebuklingiausias vertybes ir staiga vieną dieną  lieka žmona ant ledo su  skolom. Ir žiniasklaida visa gėrisi, ach, Šimašius su jauna gražia žmona. Ką galvoti tai paliktai, kada juos rodo besišypsančius?“ – sakė taip pat skyrybas išgyvenusi buvusi Seimo narė, poetė Dalia Teišerskytė.

LNK laida „KK2 penktadienis“ – rugsėjo 24 dieną,19.30 val.

Remigijus Šimašius ir Gilma Teodora Gylytė / Socialiniių tinklų nuotr.
Remigijus Šimašius ir Gilma Teodora Gylytė / Socialiniių tinklų nuotr.

Naujausi straipsniai