Žaibiškai išpopuliarėjusių šokėjų duetą Ustin&Ieva sėkmė aplankė prabangiajame Monake

Šokėjų duetas Ustin&Ieva ir Jazzu / Asmeninio albumo nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2019-10-29 15:48
LNK „Šokio revoliucijos“ projekto žvaigždės Justinas Mejeris ir Ieva Riepšaitė, scenoje prisistatantys Ustin&Ieva vardu, savo gerbėjų ir šokių mylėtojų nesiliauja stebinti vis naujais pasirodymais. „Youtube“ platformoje savo kanalą sukūręs duetas po pirmojo beveik dviejų milijonų peržiūrų susilaukusio šokio įrašo, žiūrovus toliau džiugina jausmingais ir netikėtais pasirodymais, tačiau dabar – filmuotais ne tik Lietuvoje, bet ir skirtingose pasaulio vietose: Monake ar net Majamyje.

Duetas neslepia, jog prasidėjus „Šokio revoliucijos“ projektui ir Lietuvai pamačius visiškai kitokius nei įprasta, pramoginių šokių stiliaus pasirodymus, jų žvaigždė šokio pasaulyje tik įsižiebė.

„Nors ir anksčiau dalyvaudavome įvairiuose renginiuose, po pasirodymo projekte atsirado dar daugiau pasiūlymų atlikti šou numerius bei pasirodymus. Šiuo metu labai dažnai pasirodome įvairiuose renginiuose savaitgaliais. Taip pat atsirado didesnis žmonių susidomėjimas pramoginiais šokiais – žmonės rašo dėl privačių pamokų, nori lankyti grupinius užsiėmimus. Neseniai grįžome ir iš įspūdingo „Butterfly Ball Monaco“ renginio, kuriame šokį kūrėme akomponuojant saksofonininkui Jonui Sikorskiui“, – pasakoja dueto narė Ieva Riepšaitė.

Išskirtiniame labdaros renginyje Monake, duetas pasirodė net du kartus – atidarymo pasirodyme šoko kartu su užsienio atlikėja ir atliko jausmingą solinį numerį.

„Paruošėme jausmingą pasirodymą pagal Lady Gagos dainą „Shallow“. Kad pasirodymas būtų dar įspūdingesnis, jį atlikome skambant Jonu Sikorskiu saksofono melodijai. Pats renginys vyko prabangiame Monako viešbutyje „Hotel de Paris”. Tad mus iš karto pakerėjo viešbučio aplinka, atmosfera – viskas labai gražu, didinga. Merginos pasipuošusios ilgomis vakarinėmis suknelėmis, vyrai kostiumais. Kadangi po savo pasirodymo buvome pakviesti prisėsti prie staliuko, turėjome galimybę stebėti visą renginį. Matėme įvairių muzikos atlikėjų pasirodymus, tarp kurių buvo ir lietuvių atlikėja Jazzu. Taip pat galėjome stebėti aukcioną, kurio metu buvo paaukota daugiau nei vienas milijonas eurų“,– renginio įspūdžiais dalinasi duetas.

Šokėjų duetas Ustin&Ieva / Asmeninio albumo nuotr.
Šokėjų duetas Ustin&Ieva / Asmeninio albumo nuotr.

Keturias dienas Monake praleidęs šokėjų duetas, spėjo ne tik apžiūrėti Monako ir Kanų apylinkes, bet ir nufilmuoti ne vieną naujai sukurtą šokį.

„Šį šokį sukūrėme dar Lietuvoje. Liko tik nusimesti striukes ir jį sušokti įspūdingoje Kanų panoramoje. Mums labai smagu dalintis savo kūryba kartu su kitais žmonėmis, kuriems patinka šokiai. Kadangi mūsų kanalas iš ties labai sparčiai auga, tai mus dar labiau džiugina ir skatina nesustoti. Žinoma, ribų nėra, tad labai norėtume, kad kanalas dar labiau išsiplėstų ir pasiektų pasaulinę rinką, o tuomet galbūt atsirastų dar daugiau galimybių, kurios padėtų save išreikšti“, – sako Ieva.

Šį sekmadienį „Šokio revoliucijos“ ketvirtfinalyje šoksiantis duetas pripažįsta, jog projekte tapo daug artimesni ir dar labiau atsidavė tam, ką daro – atsirado dar didesnis noras kurti ir dalintis su žmonėmis. Abu tiki, kad gali laimėti projektą ir žino, kad pergalė atvertų tik dar didesnes galimybes.

„Jei laimėtume, turėtume dar daugiau galimybių įgyvendinti savo svajones – galėtume investuoti į savo asmeninį tobulėjimą – šokimą, privačias pamokas, taip pat investuotume į kokybiškesnius vaizdo įrašus. Tai tiesiog finansiškai padėtų atlikti viską greičiau, nei galime sau leisti patys. Žinoma, ar mums tai pavyks, parodys tik laikas, tačiau  tikimės geriausio. Kad ir kas benutiktų, labai džiaugiamės, kad dalyvaujame šiame projekte – tai buvo mūsų atspirties taškas, kuris mums padėjo užaugti kaip šokėjams, pasisemti didžiulės patirties, emocijų, pažinti daugybę talentingų žmonių, šokėjų“,– sako Ieva.

Žmonės.lt

Naujausi straipsniai

Šašlykai

Reklama