Žaibiškai garsėjantis „Daddy Was A Milkman“ prisistatė vilniečiams: gerbėjai išpirko visus bilietus

„Daddy Was A Milkman“ koncerto Vilniuje akimirka / Gretos Skaraitienės/Žmonės.lt nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2016-07-27 21:20
Trečiadienio vakarą Vilniaus centre esanti „Vasaros terasa“ buvo sausakimša: savo koncertą čia surengė nauja šalies muzikos pasaulio pažiba „Daddy Was A Milkman“ – vilnietis Ignas Pociūnas (36). Visus koncerto bilietus išpirkusiai miniai atlikėjas pristatė debiutinį albumą „Daydreaming“.

Ko gero, pats „Daddy Was A Milkman“ slapyvardžiu prisistatantis I.Pociūnas nesitikėjo, kad išgirsti jį dainuojant gyvai trečiadienį panorės šitiek daug vilniečių.

Į terasą jie rinktis ėmė dar likus porai valandų iki atlikėjo pasirodymo scenoje – apie 19 valandą. Pats atlikėjas nors ir planavo čia pasirodyti 20 h, nusprendė palaukti, kol susirinks visi.

Dar likus savaitei iki koncerto jis pats savo „Facebook“ paskyroje džiaugėsi, kad į albumo pristatymą gerbėjai nupirko visus bilietus. „Versimės per galvą, kad būtų gražu“, – tada besidžiaugdamas žadėjo jis.

Ir iš tiesų, ilgainiui terasoje, atrodytų, nebeliko vietos. Įdomu tai, kad anšlaginis koncertas Vilniuje – vos trečiasis „Daddy Was A Milkman“ muzikinėje karjeroje.

Žaibiškai garsėjantis atlikėjas kiek daugiau nei prieš savaitę koncertavo Latvijoje vykusiame festivalyje „Positivus“, kur irgi sulaukė didžiulio publikos susidomėjimo.

Vilniaus scenoje dainininkas pasirodė nusiteikęs itin pozityviai. Kaip jau tapo jam įprasta, veidą slėpė po akiniais nuo saulės.

Gretos Skaraitienės/Žmonės.lt nuotr.
Gretos Skaraitienės/Žmonės.lt nuotr.

„Labas vakaras, iš kur čia jūsų tiek daug? Nerealu... Čia mūsų pirmas normalus koncertas. Nesitikėjau jūsų tiek daug. Kažkokia fantastika“, – į susirinkusiuosius kreipėsi dainininkas.

Susirinkusius gerbėjus jis panoro kruopščiai supažindinti su kiekviena skambėjusia daina – kone apie visas jas papasakojo: ir kaip gimė, ir apie ką..

„Šiandien vakare aš jums padainuosiu dainų apie viską, kas dedasi mano galvoje, širdyje, apie tai, kas brangiausia. Ir labai džiaugsiuosi, jei kažkurioje dainoje pažinsite save“, – kalbėjo „Daddy Was A Milkman“.

Šnekėti su gerbėjais jis norėjo tiek daug, kad kolega muzikantas net puolė raginti dainuoti, tačiau į jo pastabas atlikėjas atsakė glaustai: „Nespausk manęs“.

Koncerto metu „Daddy Was A Milkman“ išdavė, kad pirmiausia norėjo savo koncertą Vilniuje surengti ant prekybos centro „Europa“ stogo, idant susirinkę gerbėjai būtų kuo arčiau dangaus. Planas neišdegė, bet taip, anot jo, daug geriau – šioje terasoje jam jaukiau, o ir publika gali jaustis laisviau.

„Nieko baisaus neatsitiks, jei biški pajudėsite“, – įsijausti į muziką gerbėjus kvietė dainininkas. Perdėm raginti nereikėjo: minia „Daddy Was A Milkman“ palaikė taip smarkiai, kad ovacijos girdėjosi ir gerokai nutolus nuo koncerto vietos.

Pristatė albumą

Gerbėjams „Daddy Was A Milkman“ šiek tiek papasakojo ir apie naująjį, patį pirmą albumą, kurį išleido.

Gretos Skaraitienės/Žmonės.lt nuotr.
Gretos Skaraitienės/Žmonės.lt nuotr.

„Labai mėgstu smulkmenas, aplinkybes ir detales, teigiamai įtakojančias emocinę būseną. Kūryboje tai ir matosi – visos 10 albumo dainų atsirado iš tiek pat skirtingų, tikrų pojūčių, kuriuos „nupiešti“ stengėmės šviesiomis, lengvomis spalvomis. Juk gyvename pašėlusiu tempu – dirbam, lekiam, streso į valias. Ne visada lengva išlaikyti vidinę pusiausvyrą ir mokėti džiaugtis tuo, kuo būtina. Savo muzika noriu įnešti ramybės į klausytojų kasdieną. Nėra viskas taip jau rimta, kaip esame įpratę galvoti ar jaustis“, – anonsuodamas koncertą kalbėjo jis.

„Daddy Was A Milkman“ pasakojo, kad albumą sukūrė per bene dvejus metus: „Visos dainos, esančios albume, yra sukurtos akomponuojant gitara. Studijoje užtrukome beveik dvejus metus, kol kūrinius įvilkome į elektroninį pavidalą. Siekėme vientiso, nevarginančio skambesio ir tikiu, kad mums pavyko jį atrasti. Sakoma, kad muzika vienija, aš tuo nuoširdžiai tikiu. Kai iš kito pasaulio krašto atsiliepia klausytojas, kuris dainoje atpažįsta save, apima neapsakomai malonus jausmas. Žmogaus nepažįsti, o turime tiek daug bendro.“

Apie „Daddy Was A Milkman“

Pseudonimu „Daddy Was A Milkman“ prisistatantis scenos naujokas Ignas Pociūnas septynerius metus gyveno ir dirbo Jungtinėse Amerikos Valstijose.

Šiuo metu Lietuvoje gyvenantis atlikėjas yra vienas iš nedaugelio muzikos scenos debiutantų, pripažinimo sulaukusių ne tik Lietuvoje, bet ir užsienyje: visus „Daddy Was A Milkman“ singlus transliuoja pagrindinės Latvijos ir Estijos radijo stotys.

Nieko keisto, kad atlikėją savo programose nori matyti daugelis didžiųjų mūsų regiono festivalių organizatorių. Birželį „Daddy Was A Milkman“ surengė puikų pasirodymą vienos dienos festivalyje „Summer In The City“, kur „apšildė“ britų žvaigždę Johną Newmaną.

Rugpjūčio pradžioje atlikėjas koncertuos viename didžiausių lietuviškų festivalių „Granatos Live“.

Žmonės.lt

Temos:

Muzika Muzika

Naujausi straipsniai