Žadą atimanti prabanga: unikalūs nekilnojamo turto objektai, kuriuos galima įsigyti Lietuvoje

Modernus namas su baseinu ir butas su nepakartojama miesto panorama/ Organizatorių nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2019-09-25 15:56
Ne tik užsienyje, bet ir Lietuvoje galima rasti išskirtinių nekilnojamo turto objektų – nuo unikalaus interjero apartamentų, pasislėpusių centrinėse miesto gatvėse, iki prabangių vilų uždarose gyvenvietėse ar net šimtmečius istorijos menančių dvarų.

„Baltic Sotheby’s International Realty“ pristato 5 išskirtinius objektus, kuriuos galima įsigyti Lietuvoje.

1. Prancūziškos sielos namai

Kas sieja prabangų tinklo „Relais et Châteaux“ viešbutį „Stikliai“ Senamiestyje ir Vilniaus miesto Dižiosios Riešės rajone įsikūrusį subtilaus eksterjero namą? Tiek vieno, tiek kito interjerus kūrė garsi architektė ir dizainerė Anne Toulouse, tad lygiai kaip ir viešbutis šis namas apsvaigina stebinančiu interjeru, šilta energija, jaukumu ir prancūziškai elegantiška dvasia.

Parduodamame net 704 kv. metrų name iki mažiausių detalių apgalvoti ir tarpusavyje tobulai suderinti visi interjero elementai, nuo baldų, prancūziškų audinių ir gobelenų iki puošmenų. Žvilgsnį traukia ir senoviniai Normandijos židiniai, kurių vienas didingai įsitaisęs svetainėje, o antrasis – didžiajame miegamajame kambaryje.

Audriaus Ambraso suprojektuotame name puikiai išdėliotos erdvės – dviejų zonų svetainę su valgomuoju jungia kerintis žiemos sodas, pro kurio vitrinas galima gėrėtis išpuoselėtu kiemu ir nepailstančia baseinėlio kaskada. Virtuvė atskirta nuo svetainės, tačiau plačiai atidarytos dvivėrės durys suvienija abi zonas, galima ne tik patogiai pateikti maistą, bet ir sukantis virtuvėje bendrauti su namiškiais ar svečiais. Visi keturi miegamieji kambariai, užburiantys istorizmo stiliaus interjerais, turi privačius vonios kambarius, rūbų spintas ar drabužines.

Šio namo šedevru galima vadinti marokietiško stiliaus SPA erdvę su dideliu baseinu, hamamu, viliojančia poilsio zona bei sporto sale. Atsikvėpti galima ir namus supančioje žalioje oazėje, sukurtoje brandžių sodo augalų. Erdvus kiemas bei terasa – dar keli šio namo pranašumai.

2. Nepakartojama miesto panorama

Šie 115 kv. m. apartamentai įkurdinti prestižiniame komercinės ir gyvenamosios paskirties komplekse „Vilniaus vartai“, esančiame miesto centre šalia Gedimino prospekto ir Lietuvos Respublikos Seimo. Garsaus austrų dizainerio Richardo Wenzlo kurtas interjeras nepaliks nė vieno abejingo – viena erdvė su funkcionaliai atskirtomis zonomis – suprantantiems tokio sprendimo pranašumus ir žavesį.

Erdvi svetainė su virtuve vienija laisvalaikio zoną. Suformuota miegamojo ir vonios kambario zona skirta poilsiui – galima romantiškai mėgautis vandens procedūromis perregimame duše bei vonioje. Neužmiršta ir darbo zona, suteikianti reikiamo privatumo.

Aukščiausios klasės Danijos buitinės elektronikos kompanijos „Bang&Olufsen“ garso ir vaizdo aparatūra, įmantri šviesos reguliavimo įranga ir elektra valdomos užuolaidos atitiks reikliausiųjų norus. Mėgstantiems gaminti – prabangi balta virtuvė plačiomis stumdomomis durimis, suteikiančiomis erdvei vientisumo, kuriomis prireikus galima paslėpti darbinę virtuvės zoną.

Parduodamas butas išsiskiria moderniu minimalistinio stiliaus interjeru, pagyvintu skulptūriškomis detalėmis, nuo muziejaus eksponatus menančių originalių šviestuvų iki unikalių vazų ir, žinoma, šiuolaikiškumo suteikiančių paveikslų. Svetainėje tarsi nepastebimai į erdvę įsilieja balta oda traukti poilsio baldai, kurių statiškas linijas atkartoja virtuvės zonoje esantis baras ir kėdės.

Lengvumo namams suteikia dideli vitrininiai langai, per kuriuos iš šešiolikto aukšto atsiveria nuostabi miesto panorama, taip pat stiklo sienos, baltos poliuretano grindys ir minimalistinės pertvaros, išlaikančios erdvumo pojūtį.

3. Modernus namas su baseinu

Šis modernus 416 kv. metrų namas slepiasi uždarame Laurų kvartale – erdviame sklype, kur niekas nedrums privatumo, o sielą ilsins ir šalia esantis miškas, apjungiantis privačią poilsio erdvę su unikalia gamta.

Išskirtinio objekto akcentas – lauko baseinas, į kurį patenkama iš visų kambarių, esančių pirmame namo aukšte: svetainės, pagrindinio miegamojo su SPA zona bei darbo ir svečių kambario. Taip pat pirmame aukšte rasite valgomąjį ir virtuvę su išėjimu į kitoje pusėje esančią terasą, kurioje galima pasislėpti nuo kaitrios saulės vasarą. Dar trys miegamieji įrengti antrame aukšte.

Pagrindinėse namo erdvėse bei terasoje įrengta itin kokybiška „Bose“ garso sistema, o „Jung“ išmanioji namo valdymo sistema leidžia lengvai reguliuoti šildymą, vėsinimą, apšvietimą, langų roletus bei markizę. Parduodamas objektas idealiai tinka ieškantiems privataus, šviesaus ir komfortiško namo, kurio sprendiniai apgalvoti iki smulkmenų.

4. Apartamentai naujausiame Vilniaus dangoraižyje

„Tower Luxury“ – vienintelis naujai iškilęs dangoraižis mieste, besistiebdamas nuo 18-ojo aukšto, jis stebina nuostabiais miesto vaizdais ir ypatingais patogumais gyventojams.

Įspūdingiausi šio dangoraižio apartamentai įkurti 29 aukšte, čia parduodamas itin erdvus penthauzas, kurio plotas siekia 261 kv. m. Išskirtinis prabangių apartamentų akcentas – įspūdinga terasa, iš kurios atsiveria kvapą gniaužiantys miesto vaizdai. Šiuose apartamentuose apima įkvepiantis polėkis, kai prieš akis tvyro horizontas, kaskart nusidažantis vis kita saulės šviesa, vakarop užsidega tūkstančiai miesto žiburių, o per langus moja ryškiausi miesto simboliai: Gedimino pilies bokštas, Neries krantinė, Trijų kryžių kalnas ir naujojo Vilniaus centro panorama. Apartamentai išsiskiria aukštomis lubomis ir visiškai atvira 360 laipsnių miesto panorama.

„Tower Luxury“ – ne tik naujos kartos architektūros šedevras, iškilęs aukštai virš miesto pastatų, bet ir naujas prabangos standartas, ieškantiems modernių namų miesto centre. Išmanusis apartamentų mikroklimato valdymas leidžia autonomiškai programuoti kiekvieno kambario temperatūrą ir vėdinimą. Patenkant į bendrąsias pastato erdves saugumą užtikrina piršto atspaudo skaitytuvas, o prie įėjimo pasitinka konsjeržas. Čia taip pat įrengtos elektromobilių ir el. paspirtukų įkrovimo stotelės. Taip pat suprojektuotas uždaras kiemas su žaliosiomis zonomis ir vaikų žaidimų aikštele.

5. Unikalus šimtmečių istoriją išlaikęs dvaras

Dar vienas ypatingas „Baltic Sotheby‘s International Realty“ parduodamas objektas – Antašavos dvaro sodyba, išsiskirianti išlikusių autentiškų vidaus puošybos elementų gausa ir šimtmečius skaičiuojančia istorija. Dabartinis dvaro rūmų ansamblis pastatytas 1812-1816 metais savininko Hiacinto Antašauskio iniciatyva pagal architekto Mykolo Angelo Šulco projektą.

Pagrindinis dvaro ansamblio pastatas – dviejų aukštų rūmai, alsuojantys klasicizmo elegancija bei išlikusių gausių interjero dekoro elementų prabanga. Rūmų pastato plotas – 713,58 kv.m. Dvaro rūmuose yra vienuolika kambarių, didelė šokių salė, dvi erdvios fojė. Pirmame aukšte įkurtas darbo kabinetas, valgomasis, miegamasis ir buitinės patalpos. Antrame – reprezentacinės erdvės: šokių salė, svečių valgomasis ir svetainė.

Rūmų interjeras buvęs labai puošnus, o dauguma dekoro išliko iki šių dienų. Šeimininkų miegamąjį kambarį puošia jonėnų stiliaus kolonos, sales ir kambarius – gracingi sienų lipdiniai, lubose akį traukia augalų motyvų plafonai. Taip pat rūmuose išlikusios autentiškos durys, verta paminėti ir erdvius skliautinius rūmų rūsius.

Netoli rūmų stovi įvairioms paskirtims pritaikytinas dviaukštis svirnas, sumūrytas iš lauko riedulių. Nuostabaus dvaro rūmus supa senas XIX amžiaus pradžioje suformuotas parkas, kuriame pasodinta daug vietinių ir atvežtinių medžių rūšių.

Žmonės.lt

Naujausi straipsniai