Z Zegna pristatė kolekciją „Game, Set & Match“

Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2018-06-14 10:51
Zegna šeimos aistra teniso sportui niekada neblėsta. Dėl to būtent tenisas tapo esminiu įkvėpimo elementu kuriant idealų, multifunkcinį vasaros garderobą, kuriam būdingas ne tik stiliaus universalumas, bet ir praktiškumas, būdingas teniso filosofijai. Pažymėdami šio sezono temą, Z Zegna mados namai pirmą kartą pasirinko ir oficialų prekių ženklo veidą-ambasadorių: Alexandrą Zverevą, kuris šiuo metu yra jauniausias ATP top 20 žaidėjas, turintis trečiąjį reitingą pasaulyje.

Z Zegna kolekcijoje susipina funkcionalumu paremta formali apranga bei sportiniai elementai, tarsi interpretuojantys teniso kortuose vykstantį veiksmą, formuojantį teniso istoriją. Žiūrovai yra kviečiami užimti savo vietas ir stebėti, kaip kuriamas kaskart vis kitoks pastelinių atspalvių ir grafikos koliažas, kurį pagyvina kontrastingi spalvoti tonai. Itin plonas tamprus nailonas ir tinklinis audinys sukuria perregimų sluoksnių žaismą.

Jaudulys bei įtampa tik auga.

Žaidėjai susitinka ir apsimaino stilingais akcentais. Tai – ypatingas „Techmerino Wash & Go“ audinys, naudojamas dekonstruoto modelio švarkams, bomberiams, lietpalčiams ir prigludusioms suraukiamoms kelnėms, kurios, pasiūtos iš „Techmerino“ audinio, idealiai tinka ateinančiam mačui ir judėjimui. Kobalto mėlyna, raudona, dangaus mėlio, geltona ir natūrali vilnos balta su ypatingu dryžių raštu ir Zegna archyvo įkvėptu logotipu yra tai, kas geriausiai atrodo korte. Kitoje jo pusėje – ryškūs vasariniai tonai, primenantis akvamariną, turkį ir rožinę spalvą, kurios derinamos su tamsiai mėlyna ir pilka. „Techmerino Wash & Go“ garderobas – tai Z Zegna pareiškimas apie šių dienų gyvenimo greitį, nes drabužiai nepraranda savo formos net po daugelio skalbimų, o ypatinga vilna puikiai džiūva ir tinka kasdieniam dėvėjimui.

Daniel Beres nuotr.
Daniel Beres nuotr.

Siluetai gausiai sluoksniuoti, prailginti ir papildyti lengvais tūriais, kurie bendrą formą suminkština, suapvalina. Prigludę drabužiai labiau struktūruoti savo medžiagomis, bet dekonstruoti kuriant naują formą – švarkai derinami su plačiais šortais, o po jais atsiranda techno elementais ir logotipais puoštos tamprės.

Atskiro mačo verti ir aksesuarai – atviros kepuraitės su snapeliu nuo saulės, teniso riešinės, plaukų juostos ir naujasis ikoniškas „Caulera sneaker“ batų modelis, pavadintas pagal 1956-aisiais pastatytą Oasi Zegna teniso kortą, kuriuo rūpinosi pats Ermenegildo Zegna.

Teisėjas paprašo tylos, mačas prasideda.

Temos:

Mada Stilius

Naujausi straipsniai