Ž.Stakėnas pristato šventinę dainą: „Ištvėrėme Velykas, iškęsime ir Kalėdas“

Žygimantas Stakėnas ir Valdas Kabutavičius
Šaltinis: Žmonės
AA

„Jei vienos kalėdinės dainos kvepia imbieriniais sausainiais ir kisieliumi, tai mūsiškė – silke pataluose“, – juokiasi televizijos ir radijo laidų vedėjas Žygimantas Stakėnas. Su muzikos prodiuseriu ir atlikėju Valdu Kabutavičiumi jiedu pristato nuotaikingą šventinį kūrinį, kurio atsiradimą lėmė visiems iki gyvo kaulo įgrisęs karantinas.

Nors panašu, jog šias Kalėdas sutiksime kitaip nei įprastai, unikalus duetas siūlo nenukabinti nosies ir pajudėti pagal linksmą ritmą daugumai mažyčiu kalėjimu tapusiuose namuose.

Netikėtai susibūrusi dviejų originalių vyrukų komanda pastebi, kad jau tradicija tapusios kalėdinės dainos dažnai būna nušlifuotos iki menkiausių detalių. Valdas su Žygimantu savo kūrinį dedikuoja tiems, kas po sočios vakarienės prie Kūčių stalo jausis netobuli ir kitą vakarą norės „iškratyti“ visus dvylika Kūčių patiekalų.

Dainos „Drėgnos Kalėdos“ tekstą parašė Žygimantas.

Kirbėjo kažkaip ir man parašyti žodžius kalėdinei dainai. Nesu tekstų kūrėjas, bet kas klauso „Radiocentro”, yra girdėję mano sukurtų repo gabalų. Tad prisėdęs pagalvojau apie tai, kokios gi bus šiemet Kalėdos? Kur jos bus, su kuo? Esama situacija dėl pandemijos padiktavo kryptį. Gimė tekstas ir kas gi geriau sukurs jam muziką, negu prodiuseris Valdas Kabutavičius, buvęs kolega, su kuriuo ir darydavome repo dainas apie nūdienos aktualijas“,  pasakoja Žygimantas.

Anot kūrėjo, į dainą reikia pažvelgti su šypsena. Tai – šokti kviečiantis, klubinis gabalas, nepagadinsiantis vakaro. Su juo drąsiai galite pasitikrinti savo automobilių ar namų garso sistemas.

Viskas, kas apdainuojama, dar kartą priverčia susimąstyti apie pastaruosius metus kankinusią nežinią ir kasdienį žvilgčiojimą pro langą. Pandemija – nenuspėjama kaip ir lietuviškas oras. Tiesa, jis šiais metais yra mažiausia bėda. Su kūriniu mums tiesiog norėjosi pasilinksminti patiems, kas žino, gal dar kam patiks bei praskaidrins nuotaiką“, – tikisi Ž.Stakėnas.

Valdas Kabutavičius prideda, jog pavargusiems nuo bėdų, galima į keturias įgrisisusias sienas pažvelgti ir per juoko prizmę. Juk niekas netrukdo įsijungus dainą pajudėti ir nusišypsoti.

Radijo stotyje tarp mūsų su Žygimantu užgimusi draugystė peraugo į kūrybinį duetą. Šį kartą dėmesį sutelkėme į save ir tuos, kuriems trūksta pozityvo. Nesinori būti banaliam, nes visi linki to paties, tačiau dažnai banalūs dalykai būna tikri, todėl sakau: ištvėrėme Velykas, iškęsime ir kitoniškas Kalėdas. Reikia neprarasti tikėjimo“, kalba V.Kabutavičius.

Skaitykite daugiau