Ypatingu karališkuoju ordinu apdovanota Kate Middleton stilistė: įteikė pats princas Williamas

Natasha Archer ir princas Williamas / Socialinių tinklų nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2019-05-05 11:05
Kembridžo hercogienė Catherine Middleton kiekvieną kartą pasirodydama viešumoje susilaukia daugybės komplimentų. Kaskart ji giriama už puikų stiliaus išmanymą ir gebėjimą iki smulkiausių detalių apgalvoti savo įvaizdį. Prie to prisideda ištikima Kate stilistė ir asmeninė asistentė Natasha Archer.

Moteriai gegužės 3-ąją buvo iškilmingai įteiktas garbingas karališkasis Viktorijos ordinas. Jį įteikė pats princas Williamas. Pasak Bakingemo rūmų spaudos atstovo, šis ordinas teikiamas už didelį indėlį karališkajai šeimai. Tai tarsi asmeninė dovana skiriama tiems, kurie vienu ar kitu būdu tarnavo karalienei Elizabeth II ir monarchijai.

Po ceremonijos, Natashos Archer vyras, karališkosios šeimos fotografas Chrisas Jacksonas, pasidalijo žmonos fotografijomis. Jose moteris pozuoja ne tik su jai įteiktu ordinu, bet ir rankose laikydama praėjusių metų gruodį gimusį sūnelį.

View this post on Instagram

Evidence! (Forced her to wear it all through lunch)

A post shared by Chris Jackson (@chrisjacksongetty) on

Natasha savo karjerą karališkoje šeimoje pradėjo dar 2007-aisiais. Tuomet mergina tapo Kate asmenine asistente. Kiek vėliau, 2014-aisiais, Natasha Archer tapo hercogienės stiliste ir įtikino ją į savo garderobą įnešti daugiau mados, spalvų. Moteris kasdien padėdavo Kate apsipirkti internetu, užsakydavo daugybę suknelių ir ruošdavo derinius. Tik jos dėka, Kate Middleton tapo karališkąsias taisykles su mada suderinčia diva.

Moters darbas neapsiriboja tik rūbų bei aksesuarų parinkimu. Natasha vyksta kone į kiekvieną tolimesnę kelionę ir kartu gabenasi daugybę lagaminų, kuriose tūno visa galybė rūbų, papuošalų bei aukštakulnių.

Natasha Archer ir Chrisas Jacksonas
Natasha Archer ir Chrisas Jacksonas

Pasak karališkajai šeimai artimų šaltinių, Natasha ir Catherine yra labai artimos. Natasha pirmoji atvyko į ligoninę, kurioje hercogienė buvo ką tik pagimdžiusi savo pirmagimį princą George‘ą. Būtent ji padėjo Kate pasiruošti pasirodymui prieš fotografų blykstes.

Natasha labai daug dirba ir nuolat keliauja, tad nenuostabu, kad laiko asmeniniam gyvenimui turi labai nedaug. Moteris pradėjo bendrauti su karališkosios šeimos fotografu, Chrisu Jacksonu, o graži draugystė išaugo į meilę.

Pora susituokė 2017-ųjų balandį ir kartu augina sūnų.

Žmonės.lt

Naujausi straipsniai