Ypatingiems „Kristianos“ svečiams – pavasarinis staigmenų lietus

Vilniaus „Kristianoje“ surengta šventė VIP svečiams / Gretos Skaraitienės/Žmonės.lt nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2018-03-28 20:06
Jau tradicija tapo šventė išskirtiniams svečiams, rengiama kelis kartus per metus Vilniaus „Kristianos“ salone, įkurtame Gedimino prospekte. Svečiai žengė ne įprastu raudonu, o žalios spalvos kilimu – tai, išsiilgusių pavasario, nuteikė gaiviai.

Čia ne tik moteris, bet ir vyrus pasitinka naujausios kosmetikos bei parfumerijos naujienos. Būtent čia galima prisiliesti prie prabangos.

Gretos Skaraitienės/Žmonės.lt nuotr.
Gretos Skaraitienės/Žmonės.lt nuotr.

Šį kartą „Kristianoje“ buvo pristatyti ir dizainerio Juozo Statkevičiaus kūriniai – moterys džiaugėsi proga išvysti vasarai skirtus modelius ir pasisemti įkvėpimo. Tokia mados ir grožio sintezė „Kristianoje“ su Juozu Statkevičiumi kuriama ne pirmą kartą.

Viešnias ir jas atlydėjusius vryus pasveikino pats „Fragrances International“ bei „Kristiana“ vadovas Benas Gudelis – padėkojo už dėmesį grožio naujovėms. Benas Gudelis juokais padėkojo ir savo žmonai bendrovės „Fragrances International“ rinkodaros vadovė Izolda Gudelis, kad parskraidino jį namo į Lietuvą – paprastai kurį laiką žiemą žinomi verslininkai praleidžia ten.

Jis atkreipė svečių dėmesį, kad salono konsultantės jau dėvi uniformą – kurtą paties Juozo Statkevičiaus.

Kas kartą „Kristianos“ šventė turi tarsi savą kvapą – būna pristatomi nauji kvepalai. Šįkart – tai Thierry Mugler „Aura Mugler“.

Žmonės.lt

Naujausi straipsniai