Ypatingą progą Liepa Norkevičienė mini ne su vyru, tačiau savaitgalio planas – romantiškas

Evaldas ir Liepa Norkevičiai / Gretos Skaraitienės/Žmonės.lt nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2017-07-25 17:27
Nors šiandien Liepos ir Evaldo Norkevičių vestuvių metinės, tačiau sutuoktiniai šventę mini skirtinguose Lietuvos kampeliuose. Nepaisant to, garsi moteris dalijasi mintimis apie santuokos puoselėjimą ir planuoja savaitgalį romantiškai leisti prie banguojančios jūros.

Prieš dvejus metus lemtingąjį TAIP Liepa Evaldui Norkevičiui ištarė Vilniaus Šv. Mikalojaus bažnyčioje. Tada moteris braukė laimės ašaras ir prisiekė vyrą mylėti amžinai.

„Taip jau susiklostė, kad teko išsiskirti. Abu dirbame. Esu prie jūros su merginomis. Ryte simboliškai papusryčiavome, pagaminau skanų patiekalą ir atsisveikinome. Evaldas atvyks manęs aplankyti į Klaipėdą savaitgalį.“

Liepa prisipažino, kad šios šventės jiedu su vyru nesureikšmina. „Datą prisimename, pirmaisiais metais Evaldui ruošiau siurprizą, o šiais mėgausimės savaitgaliu pajūryje. Manau, kad kai bus kažkokia labiau simbolinė data – surengsime didesnę šventę.“

Atlikėjos nuomone, laimingos santuokos paslaptis – mokėjimas prisitaikyti vienas prie kito. „Visi esame labai skirtingi žmonės. Ir norint būti kartu, santarvėje, kad tau būtų malonu su tuo žmogumi, niekas nekartintų gyvenimo, reikia mylimam nusileisti. Net jei kartais nesinori. Smulkiems kivirčams mes niekada neleidžiame išsivystyti į didžiulį konfliktą."

Žmonės.lt

Naujausi straipsniai