Ypač moderni šeima: trims susituokusioms lesbietėms šią vasarą gims dukra

Lesbietės Doll, Kitten ir Brynn / Kadras iš „Youtube“
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2014-04-23 21:20
Gėjų ar lesbiečių santuokos piktina vis dar ne vieną, tačiau tokios santuokos bent jau nebestebina. O štai trys amerikietės Doll, Kitten ir Brynn padarė tai, ko dar niekas nėra daręs – lesbiečių trijulė susituokė ir tapo pirmąja šeima pasaulyje, kurią sudaro net trys žmonos, rašo dailymail.co.uk.

Maža to, praėjusią vasarą susituokusios moterys rengiasi ir šeimos pagausėjimui – liepą joms gims pirmoji dukra. Per vestuvių ceremoniją visos nuotakos vilkėjo baltomis suknelėmis ir jas prie altoriaus atlydėjo kiekvienos jų tėvas, moterys apsikeitė įžadais ir žiedais. Kadangi oficialiai susituokti trims žmonėms kol kas dar negalima, oficialiai sutuoktos yra tik Brynn ir Kitten, tačiau teisiškai visi dokumentai sutvarkyti taip, kad visos trys moterys turėtų kuo vienodesnes teises.

Doll, Kitten ir Brynn nuotraukų galite pamatyti paspaudę ČIA.

Pirmoji iš lesbiečių trijulės laukiasi 27-erių Kitten, jai pastoti padėjo anoniminis spermos donoras. Moterys planuoja iš viso turėti tris vaikus – kiekvienai po vieną. Kol kas trijulė planuoja, kad visus tris vaikus išnešios jauniausioji Kitten, tačiau neatsisako ir kitų galimybių, pavyzdžiui, įsivaikinimo.

„Tikimės iš viso turėti tris vaikus. Visada juokaujame, kad vaikų neturėtų būti daugiau nei tėvų“, – sako 34-eriu Brynn. Savo vaikus moterys planuoja mokyti pagal specialią programą namuose, nes supranta, kad dėl netradicinės šeimos iš jų mokykloje šaipysis kiti vaikai.

Moterys planuoja iš viso turėti tris vaikus – kiekvienai po vieną.

Moterys tikina, kad jų santykiuose viskas vyksta taip pat kaip ir normalių porų gyvenime. „Vienintelis skirtumas tas, kad turime atidžiau dalinti laiką. Mūsų yra trys, taigi mūsų santykiai klostosi pagal grafiką – viskas, ką mes darome, suplanuota iš anksto kalendoriuje“, – pasakojo moterys.

Neįprasta pora (jeigu galima šią trijulę vadinti pora) megztis pradėjo 2009-aisiais, kai Brynn ir Doll susipažino internetiniame pažinčių portale. Brynn jau buvo du kartus ištekėjusi ir po nesusiklosčiusių santuokų ji suprato, jog monogamiški santykiai jai netinkami. Doll poligamiški santykiai buvo priimtini dar nuo mokyklos laikų, taigi abi moterys atitiko viena kitos lūkesčius. Po dvejų metų prie Brynn ir Doll prisijungė Kitten, kuri anksčiau buvo užmezgusi rimtus santykius su vyrais (su abiem pradraugavo po penkerius metus, o su antruoju netgi buvo susižadėjusi).

Žmonės.lt

Naujausi straipsniai