Yla išlindo iš maišo: Jamie Foxxo draugė patvirtino, kad jis ir Katie Holmes – pora

Katie Holmes ir Jamie Foxxas / „Scanpix“ nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2016-06-22 07:31
Aktoriai Katie Holmes (37 m.) ir Jamie Foxxas (48 m.) pelnytai gali vadintas paslaptingiausia Holivudo pora – kalbos apie jų romaną netyla jau ne pirmus metus, bet tik dabar viena aktoriaus bičiulė patvirtino, kad jiedu – tikrai pora.

Kad Jamie Foxxas ir Katie Holmes tikrai yra kartu, patvirtino aktoriaus draugė, realybės šou „Real Housewives of Atlanta“ žvaigždė Claudia Jordan.

„Jis geras mano draugas. Niekada“, – į „E! News“ žurnalisto klausimą, ar yra kada turėjusi romantiškų ryšių su juo, atsakė Claudia Jordan.

O paklausta apie savo bičiulio santykius su Katie Holmes, Claudia Jordan atsakė: „Jis labai laimingas su ja. Man patinka, kad jis atrodo labai laimingas“.

Žmonės.lt primena, kad buvusi Tomo Cruise'o žmona Katie Holmes su Jamie Foxxu pradėta sieti dar 2013-aisiais, tačiau tada aktorius šiuos gandus vadino absurdiškais. Visgi pernai žurnalui „Us Weekly“ pavyko išsiaiškinti, kad visą tą laiką jie melavo ir slapta susitikinėjo.

Anksčiau itin viešus santykius turėjusi Katie Holmes, panašu, labai džiaugiasi pagaliau turėdama kažkiek privatumo, o Jamie Foxxas – tikras tokių reikalų slėpimo asas. Šiais laikais, kai, atrodo, visi žino viską, Jamie Foxxui sėkmingai sekasi išlaikyti paslaptyje, kas yra jo dukterų Corinne (22 m.) ir Annalise (7 m.) motinos.

„Scanpix“/AP nuotr.
„Scanpix“/AP nuotr.
Žmonės.lt

Naujausi straipsniai