„X Faktorius“ skelbia atranką muzikos grupėms – unikali galimybė išgarsėti

Naujas „X Faktoriaus“ sezonas / Organizatorių nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2019-08-07 10:32
Populiariausias Lietuvoje muzikinis šou „X Faktorius“ skelbia internetinę atranką grupėms. Tai puiki galimybė suspindėti scenoje, išgarsėti ir užkariauti Lietuvos muzikos padangę. Pagrindinis „X Faktoriaus“ prizas – 15 tūkst. eurų, šlovė ir žinomumas. Paraiškas grupės teikti gali iki rugpjūčio pabaigos.

TV3 televizijos šou „X Faktorius“ prodiuseris ir teisėjas Saulius Urbonavičius-Samas ragina dalyvauti įvairių stilių grupes. Visai nesvarbu, ar dainuojate duetu, grojate roką, esate pamišęs dėl elektroninės muzikos ar repo. Reperių šou rengėjai laukia ypatingai. „X Faktoriaus“ scena atvira įvairių stilių grupėms. Tereikia internete užpildyti anketą. Vienas iš svarbiausių punktų – grupės pasirodymas. Jį reikia prisegti pildant anketą. Šou teisėjai peržiūrės atsiųstus pasirodymus ir nuspręs, kurios grupės yra vertos kovoti „Kėdžių iššūkyje“. Tai šou etapas, kuriame verda didžiulės aistros. Visi kovoja dėl vieno – vietos tiesioginiuose projekto finaluose.

„„X Faktorius” yra vienintelis muzikos projektas Lietuvoje, kur gali pasirodyti grupės. Šou suteikia puikią galimybę išgarsėti. Ypač laukiame jaunų, energingų grupių, norinčių iš projekto pasiimti kaip įmanoma daugiau. „X Faktoriaus“ scena – didžiausia Lietuvoje. Sekmadieniais projektą žiūri šimtai tūkstančių žiūrovų. Todėl, jei norite pasirodyti tokioje scenoje ir visai šaliai pranešti apie savo veiklą, nieko nelaukite“, – sako teisėjas.

Kaip puikų pavyzdį S. Urbonavičius-Samas pamini praėjusio sezono nugalėtojus „Good time boys“. Ilgą laiką groję siauram žmonių ratui, vaikinai užpildė projekto dalyvio anketą ir dabar džiaugiasi pripažinimu. Per vasarą rokeriai turi 40 koncertų, o jų muzika skamba didžiausiuose muzikos festivaliuose. Grupės nariai ne tik atlieka dainas minioms, bet ir iš to uždirba.

Visai neseniai jie pristatė pirmąjį karjeroje muzikinį vaizdo klipą ir savo kūrybos dainą. Prie jo prisidėjo „X Faktoriaus“ kūrybinė komanda. „Good time boys“ tikslas – supažindinti gerbėjus su jų pačių kūryba ir taip pradėti naują grupės etapą.

Išbandyti savo jėgas „X Faktoriuje“ ragina ir teisėja Justė Arlauskaitė-Jazzu. Populiariausia šalies atlikėja teigia, kad projektas gali pasiūlyti labai daug galimybių – tereikia ateiti ir jas pasiimti. „Šou scena išties puiki. Kiekvieną kartą nežinai, ko laukti, ko tikėtis. „Good time boys“ parodė, ko yra verti. „X Faktorius“ yra geriausias projektas Lietuvoje. Ir tai puiki proga jame sudalyvauti – tereikia internetu užpildyti anketą. Projekto scena labai tinka grupėms ir visai nesvarbu, kokią muziką jie groja“, – įsitikinusi šou teisėja.

Žmonės.lt

Naujausi straipsniai