„X faktoriuje“ – teisėjų pagyros ir kritika: vienus lepino komplimentais, kiti gavo aštrių pastabų

Antroji „X faktoriaus“ atrankų laida / V.Černiausko nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2021-09-13 11:22
Sekmadienio vakarą TV žiūrovai išvydo antrąją muzikinio projekto „X faktorius“ atrankų laidą. Kaip jau įprasta, čia pasirodė tie, kurie svajoja apie karjerą muzikos pasaulyje, o skirtingai nuostabių dalyvių pasirodymus vertino keturių profesionalų komanda.

Kam pasakyti „taip“ ir kas keliaus į kitą etapą, sprendžia atlikėja Justė Arlauskaitė-Jazzu, grupės BIX lyderis, TV laidų prodiuseris Saulius Urbonavičius-Samas, atlikėjas Saulius Prūsaitis ir dainininkas, dainų autorius Marijonas Mikutavičius. 

Pirmoji sekmadienį į sceną žengė Deina Kučinskaitė. Mergina specialiai dėl projekto atvyko iš Peru. 3 „taip“! „Man neapsiverčia liežuvis pasakyti žmogui „ne“, kuris skrido per pusę pasaulio“, – pripažino M.Mikutavičius.

Kajus Žukaitis – vaikinas, kuris labai nori būti scenoje. Jis nemėgsta pralaimėti, o save labiausiai nori atskleisti darbais. 17-mečio pastangos nenuėjo veltui – vaikinas išgirdo tris „taip“.

Du „taip“ scenoje išgirdo Rosita Dargužaitė. Pirmąjį pasirodymą teisėjai pertraukė, o antrasis jų taip pat neįtikino... „Labai matėsi, kad viską darai saugiai. Tačiau kartais reikia rizikuoti“, – sakė S.Prūsaitis.

Antroji „X faktoriaus“ atrankų laida / V.Černiausko nuotr.
Antroji „X faktoriaus“ atrankų laida / V.Černiausko nuotr.

Puikų pasirodymą scenoje paruošė Roneta Saveiskytė. Mergina sako vis dar ieškanti savęs muzikoje. Apie dalyvavimą projekte ji svajojo jau ilgą laiką! „Aš tavimi tikiu“, – neslėpė Jazzu. 4 „taip“!

Greta Ūsaitė-Gretchen į projektą atvyko iš Marijampolės. Vaikystėje ji dainavo Laimos Lapkauskaitės vaikų chore, o vėliau – grupėje „Naujosios mokinukės“. Užaugus Gretai pradėjo patikti kiti stiliai – rokas ir bliuzas. „Atrodė, kad tave labai „valgo“ jaudulys. Nebuvo tragiška, bet daina negalėjome pasimėgauti“, – sakė Samas. 2 „taip“ – mergina į kitą etapą nepateko.

Diana Urbštainytė į projektą atvyko dovanoti meilę. Ji – ypatingai jautri mergina, dirbanti radijo laidų vedėja. „Labai neblogai“, – sakė Marijus. 3 „taip“!

O štai Milda Noskovaitė jau dalyvavo „X faktoriuje“. Prieš porą metų jai nepavyko įveikti pirmojo etapo... Šiais metais Mildai, deja, nepasisekė ir vėl – ji išgirdo du „taip“ ir nepateko į kitą etapą.

Viktoras Lapėnas jau dalyvavo projekte prieš devynerius metus. Vaikino noras dainuoti nedingo – dabar jis moko vokalo subtilybių kitus. „Sveikinu tavo ryžtą, girdisi, kad tu mokaisi“, – sakė Jazzu. 3 „taip“!

Gabriela Ždanovičiūtė į „X faktorių“ atėjo tam, kad įrodytų, jog S. Urbonavičius-Samas klydo. 2017 metais mergina dalyvavo kitame TV3 projekte „Lietuvos talentai“, kur jos pasirodymas komisijos nesužavėjo. Tačiau panašu, kad mergina iš klaidų pasimokė ir teisėjams įrodė, kad yra verta didžiosios scenos – šį kartą Gabriela išgirdo 4 „taip“!

Antroji „X faktoriaus“ atrankų laida / V.Černiausko nuotr.
Antroji „X faktoriaus“ atrankų laida / V.Černiausko nuotr.

Grupė „The Rounded Glass“ groja laiko patikrintą vintažinę muziką. Juos inspiravo „rokenrolo karaliumi“ tituluojamas Elvis Presley. 4 „taip“! „Jūs turite kalbos manierą kaip žvaigždės“, – sakė M.Mikutavičius.

Valerija Vitkauskaitė – muzikantė, gyvenime grojanti obojumi. Scenoje ji atliko savo kūrybos dainą. 4 taip! „Jaukiai, labai gražiai... Daina ne – super hitas, bet, manau, kad tu gali dainuoti ir koverius“, – gyrė S.Urbonavičius-Samas.

Urtė Kiriliauskaitė-Dorotėja – išskirtinės išvaizdos mergina, kurianti elektroninę muziką. Savo stilių ji pradėjo keisti būdama 11 metų. Taip atrodydama mergina labiausiai jaučiasi savimi. „Neskamba nei pirma, nei antra daina...“, – sakė M. Mikutavičius. Jam pritarė ir kiti teisėjai. Mergina sulaukė 4 „ne“... 

Nepamirštamą pasirodymą sekmadienio vakarą paruošė afganistanietis Abdullah Qiam. Scenoje šou dalyvis atliko Gyčio Paškevičiaus dainą „Tu vėjo paklausk“. Teisėjai liks be žado – girdėti iš užsieniečio lūpų lietuvių kalbą visada labai smagu. 4 „taip“! „Kartais žiūri į žmogų scenoje ir atrodo, kad jį seniai pažįsti“, – sakė J.Arlauskaitė-Jazzu.

Energingoji Laura Lūžaitė sužavėjo teisėjus ir išgirdo 4 „taip“! „Drąsa, be baimės, energija. Nėra čia ką ir pridurti“, – sakė Samas. S. Prūsaitis juokavo, kad mergina galėtų pakeisti ir patį S. Urbonavičių-Samą grupėje BIX.

Gvidas Ropė priminė, kad praėjusį kartą sugebėjo iškristi iš „X faktoriaus“ du kartus. Reperis projekte nori populiarinti šį muzikos žanrą. 4 „taip“! „Gera matyti, kad žmogus tuo gyvena. Supranti, ką sakai, tau nieko nereikia vaidinti“, – gyrė J.Arlauskaitė-Jazzu.

Daimonas Apitionokas nesužavėjo teisėjų ir išgirdo keturis „ne“... „Gražu parašyti dainą savo merginai, tačiau iki dainavimo – labai toli“, – sakė J.Arlauskaitė-Jazzu. 

„Geriau pasikviesk ją į kiną“, – patarė M.Mikutavičius.

Airidija Belorazaitė nustebino teisėjus nuostabiu pasirodymu. Šešiolikmetė išgirdo keturis „taip“. „Jaučiasi, kad tu ruošeisi“, – sakė S. Prūsaitis. „Tas variantas, kai su žemu balsu padarai jėgą“, – gyrė S.Urbonavičius-Samas.

Muzikinis projektas „X faktorius“ – sekmadieniais 19.30 val. per TV3!

Naujausi straipsniai