„X faktoriuje“ sužibėjusi prancūzė Clara stebina toliau: į sceną – su mylimuoju

„X faktorius“ / V.Černiausko nuotr.
Autorius: Pranešimas spaudai
Publikuota: 2021-10-24 11:55
Sekmadienio vakarą žiūrovus prie ekranų ir vėl pritrauks muzikinis šou „X faktorius“, kuriame dėl trijų vietų tiesioginiuose finaluose kovos grupės. Sau komandą šįkart rinksis atlikėjas Saulius Prūsaitis, o kiti teisėjai turės tik patariamąjį žodį. 

Teisėjus ir vėl pribloškė žavioji prancūzė Clara – mergina kilusi iš didžiausio ir visada saulėto Viduržemio jūros uosto Marselio: „Man nepatinka, kai lyja ir kai būna blogas oras. Man patinka saulė, patinka būti lauke.“

Tačiau jau 4 metus Clara gyvena Lietuvoje – šalyje, kuri neįsivaizduojama be lietaus. Mergina jau šiek tiek kalba lietuviškai, be to, yra profesionali šokėja. Būtent šokis atvedė Clara į mūsų šalį. Šiuo metu ji dirba šokėja modernaus šokio teatre „Aura“. 

„Mes „X faktoriuje“ to ir ieškome – žmonių, kurie projekte galėtų pradėti savo kelią. Į artistą turi būti gera ir įdomu žiūrėti. Jei jis sugeba paliesti publiką, tai yra pati pradžia“, – atrankose Claros pasirodymą gyrė teisėjai. 

„X faktorius“ / V.Černiausko nuotr.
„X faktorius“ / V.Černiausko nuotr.

Prieš teisėjus sublizgėjusi prancūzė norėjo dar labiau nustebinti save ir kitus. Šį kartą Clara į sceną pasikvietė šokėjus, pasivadino „Aquarium de Clara“ ir dabar atstovauja grupių kategorijai. Šioje grupėje nėra nei gitarų, nei būgnų, nei klavišinių ar kitų instrumentų. 

„Man beveik viskas siejasi su vandeniu ir žuvimis. Tai primena gimtąjį Marselį. Aš juk šokėja, todėl kaip menininkė niekuomet nesijaučiu vientisa, jei dainuojant nekalba ir mano kūnas“, – apie apsisprendimą suburti grupę kalbėjo Clara ir žadėjo, kad scenoje ji tikrai nustebins ir teisėjus, ir žiūrovus.

„X faktorius“ / V.Černiausko nuotr.
„X faktorius“ / V.Černiausko nuotr.

Atrankų metu į „X faktoriaus“ sceną Clarą atlydėjo mylimasis, taip pat šokėjas Arūnas. Šiame etape jis žengė į sceną ir pasirodė su savo širdies drauge. Prie Claros suburto projekto taip pat prisijungė ir šokėja Gaudrė.

Po „Aquarium de Clara“ pasirodymo Justė Arlauskaitė-Jazzu neslėpė susižavėjimo. Clara taip puikiai padainavo, jog teisėja klausė, ar tai nėra dainos įrašas? 

„Čia buvo meilė, seksas ir muzika viename. Turiu savo komandą, bet prieš šią grupę nuleidžiu galvą ir ploju atsistojusi. Tai – geriausias pasirodymas, kokį mačiau šiame sezone“, – sakė Jazzu. 

 „X faktorius“ – sekmadieniais, 19.30 val. per TV3.

„X faktoriuje“ sužibėjusi prancūzė Clara stebina toliau – į projektą žengia su mylimuoju! X FAKTORIUS jau šį vakarą, 19.30 val. per TV3.

Posted by X Faktorius on 2021 m. spalio 24 d., sekmadienis

Naujausi straipsniai