„X faktoriuje“ – sunkiausias Samo apsisprendimas per visą šou istoriją: „Man plyšta širdis“

Pirmasis „X faktoriaus“ „Kėdžių iššūkis“ / V.Černiausko nuotr.
Autorius: Pranešimas spaudai
Publikuota: 2021-10-08 09:08
Muzikiniame šou „X faktorius“ įtampa tik stiprėja – baigėsi atrankos ir prasideda aistras keliantis „Kėdžių iššūkis“. Kas kartą sau komandą rinksis vis kitas teisėjas, o po kiekvieno etapo paaiškės, kurie trys dalyviai keliaus į tiesioginius finalus ir kovos ne tik dėl teisėjų, bet ir dėl žiūrovų meilės. 

Pirmasis sau komandą rinksis BIX lyderis, TV laidų prodiuseris Saulius Urbonavičius-Samas. Visi likę teisėjai galės tik pasidalinti savo nuomone. Lemiamas sprendimas – Samo rankose. Šį sezoną S.Urbonavičius-Samas vadovaus paauglių kategorijai. 

„Mano dukra jau pereina į paauglystę, todėl aš suprantu, ką reiškia dirbti su paaugliais. Bandysime susišnekėti“, – sakė S.Urbonavičius-Samas.

„Kėdžių iššūkyje“ pasirodys 10 pirmąsias atrankas įveikusių dalyvių. Į paauglių kategoriją pateko dalyviai nuo 15 iki 17 metų. Šį sekmadienį „X faktoriaus“ scenoje dainuos Mėlika Rakauskaitė, Kotryna Čerkauskaitė, Nojus Žebrauskas, Airidija Belorazaitė, Monika Varpiotaitė, Liepa Vasiliauskaitė, Lukrecija Vasiliauskaitė, Auksė Vyšniauskaitė, Kajus Žukaitis ir Samanta Zavadskaitė.

Pirmasis „X faktoriaus“ „Kėdžių iššūkis“ / V.Černiausko nuotr.
Pirmasis „X faktoriaus“ „Kėdžių iššūkis“ / V.Černiausko nuotr.

Dalyviui pasirodžius, Samas spręs, ar duoti jam kėdę. Talentingųjų daug, o kėdžių tik trys... Tačiau tada, kai visos kėdės taps užimtos, prasidės tikroji kova. Teisėjas spręs, ar pakelti jau sėdintį dalyvį ir pasodinti tik ką pasirodžiusį, ar vis dėlto nieko nekeisti ir paprašyti padainavusio palikti sceną.

Sėdintys užkulisiuose niekada negali būti ramūs – visiems dalyviams pasirodžius, teisėjas vėl gali pakviesti į sceną ir paprašyti padainuoti dar kartą. O sėdintys ant kėdžių taip pat negali būti tikri, kad pateko tarp trijų išrinktųjų. Tik tada, kai Samas ištaria, jog tai – finalinis trejetukas, dalyviai gali lengviau atsikvėpti.

Pirmasis „X faktoriaus“ „Kėdžių iššūkis“ / V.Černiausko nuotr.
Pirmasis „X faktoriaus“ „Kėdžių iššūkis“ / V.Černiausko nuotr.

Būtent šį „X faktoriaus“ sezoną S.Urbonavičius-Samas išgyveno didžiausią apsisprendimo dramą. Teisėjas niekaip negalėjo nuspręsti, kuris iš jau sėdinčių dalyvių turi užleisti vietą kitam... 

„Ką man daryti... Košmaras... Košmaras guobų gatvėje, ateina Kriugeris man iš nugaros“, – kalbės S.Urbonavičius-Samas. 

„Samai, prašau, nebesimėtyk. Išvesi visus iš proto“, – patarinėjo J.Arlauskaitė-Jazzu, o S.Prūsaitis pridėjo, kad jo neapsisprendimas iš proto varo ne tik dalyvius, bet ir likusius teisėjus.

„Mano širdis plyšta tarp dviejų dalykų. Visiškai nesimaivau. Vienoje pusėje širdis, kitoje – protas. Ką daryti, kaip rasti vidurį?“ – dvejojo S.Urbonavičius-Samas. 

O kas privertė laidos vedėja Mindaugą Rainį ištarti lemtingus žodžius? „To dar nesu matęs... Buvo labai žiauru“, – sumišimo dėl teisėjo veiksmų neslėpė M.Rainys.

Samas sau renkasi komandą!

Šį sekmadienį – „Kėdžių iššūkis“, kuriame kovos paaugliai! „Mano dukra jau pereina į paauglystę, todėl aš suprantu, ką reiškia dirbti su paaugliais. Bandysime susišnekėti“, – sako sau komandą besirenkantis S. Urbonavičius-Samas. „X faktorius“ – sekmadieniais, 19.30 val. per TV3.

Posted by X Faktorius on 2021 m. spalio 7 d., ketvirtadienis

Naujausi straipsniai