„X faktoriuje“ – pasitikėjimu stulbinanti 17-metė: kaip paprasta mergina virto scenos diva?

Trečioji „X faktoriaus“ atrankų laida / V.Černiausko nuotr.
Autorius: Pranešimas spaudai
Publikuota: 2021-09-17 10:30
Šį sekmadienį TV žiūrovų laukia dar viena muzikinio šou „X faktorius“ laida. Jau du sekmadienius iš eilės pasirodė daugybė puikių atlikėjų, o kam sublizgėti pavyks šįkart? Pasistengti tikrai yra dėl ko... Pagrindinis šou prizas –  ne tik žiūrovų meilė, bet ir 15 tūkst. eurų.

Dalyvių pasirodymus vertina keturių profesionalų komanda: Justė Arlauskaitė-Jazzu, Saulius Urbonavičius-Samas, Saulius Prūsaitis ir Marijus Mikutavičius. Projekto teisėjai sprendžia, ar dalyvis yra vertas keliauti į kitą etapą, o gal jam geriau sugrįžti kitais metais.

Viena ryškiausių trečiosios laidos dalyvių – Lukrecija Vasiliauskaitė, paprašiusi teisėjų ją vadinti tiesiog Luka. Įspūdingos išvaizdos vilnietė dar mokosi mokykloje, o dainuoja penkerius metus.

„Visą laiką atrodau rami ir drovi. Mane pamatę gatvėje, žmonės abstulbsta dėl mano ūgio, išvaizdos. Taip pat ir dėl mano amžiaus. Niekas nepatiki, kad man tiek metų“, – šypsosi laidoje 17-metė, kurios ūgis – 181 cm.

Trečioji „X faktoriaus“ atrankų laida / V.Černiausko nuotr.
Trečioji „X faktoriaus“ atrankų laida / V.Černiausko nuotr.

Lukrecija pasakoja, kad kai buvo dar visai maža, ir ėmėsi dainuoti, turėjo daugybę kompleksų. Tačiau dabar – viskas praeityje. „Niekada nebuvau „diva“, turėjau trumpus plaukus... Dabar užaugau – jaučiuosi stipri, o mano charizma – tikrai stulbinanti“, – pasitikėjimo savimi neslėpia mergina.

„X faktoriaus“ dalyvė teigia, kad meilę sau pajausti jai padėjo tikėjimas ir savitaiga. Mergina kartojo visatai, kokia ji yra šauni ir viskas pradėjo pildytis. Lukrecija sakė, kad yra „sveika, turtinga ir pasitikinti savimi“. Po tokių kalbų mergina sulaukė pelningo pasiūlymo filmuotis gerai apmokamoje reklamoje. Taip pat Lukrecijai pavyko neužsikrėsti koronavirusu, nors jos visa šeima sirgo... „Tikėjimas ir pozityvus galvojimas visą laiką padeda. Siūlau tą visiems pabandyti“, – įsitikinusi šou dalyvė.

Fotogalerija:

Tiek Lukrecijos, tiek ir kitų „X faktoriaus“ dalyvių pasirodymus išvysite jau šį sekmadienį, 19.30 val. per TV3!

Naujausi straipsniai