„X faktoriuje“ – mistiškumu užburianti mokytoja: teisėjai ją lygino su kate

„X faktoriaus“ dalyvė Lijana Stakauskaitė / V.Černiausko nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2021-10-01 08:48
Šį sekmadienį TV3 televizijos žiūrovų laukia dar viena muzikinio šou „X faktorius“ atrankų laida. Jos metu pasirodys muzikai neabejingi dalyviai, kurie tiek teisėjus, tiek ir žiūrovus papirks ne tik talentu, bet ir charizma.

O jei reikėtų išrinkti paslaptingiausią naujojo sezono dalyvę, ja taptų Lijana Stakauskaitė. Vos įžengusi į sceną, 34 metų išskirtinės išvaizdos moteris iš karto patraukė teisėjų dėmesį. Kaune gyvenanti, tačiau iš Ignalinos krašto kilusi dalyvė galėtų būti vadinama „moterimi-mistika“.

Lijana  teisėjams atskleidė, kad aplinkiniai dėl šios savybės jai netgi sukūrė specialią „katino“ pravardę. „Katinas, kuris vaikšto vienas, daro, ką nori ir draugauja su kuo nori“, – taip save laidoje apibūdino ji.

Moteris savo didžiąją gyvenimo dalį skiria darbui. Draugai neretai lieka nuošaliau – kur kas dažniau moteris leidžia laiką viena. „Dirbu su muzika. Esu muzikos mokytoja, dirbu ir muzikos mokykloje, ir Birštono kultūros centre. Turiu vokalinę studiją. Pastaruoju metu labai daug dirbu ir savo laiką skiriu kitiems. Norisi truputį grįžti į save, išsikelti sau iššūkį“, – prieš pasirodymą kalbėjo pedagogė.

„X faktoriaus“ dalyvė Lijana Stakauskaitė / V.Černiausko nuotr.
„X faktoriaus“ dalyvė Lijana Stakauskaitė / V.Černiausko nuotr.

Lijana neslėpė, kad yra labai reikli kitiems, todėl tiek pat reikalauja ir iš savęs. Projekte dalyvė atviravo, kad kur kas baisiau lipti į sceną, kai pati esi mokytoja ir mokai kitus. Taip pat ji nerimavo ir dėl vertinimų, kuriuos išgirs iš šou teisėjų lūpų. O jei visi pasakys „ne“ ir Lijanos pasirodymas bus sukritikuotas?

„Esu neišpildžiusi labai daug svajonių – tiesiog ateina laikas tai padaryti. Kelioms iš jų noriu padėti greičiau išsipildyti arba tiesiog šį klausimą pamiršti. Reikia užlipti ir sužinoti – eiti toliau, ar tiesiog eiti mokyti kitų. Seni žaidimai katinui nusibodo ir jis ieško naujų“, – savo apsisprendimą dalyvauti projekte aiškino Lijana.

„Tavyje tiek daug paslapties... Visai kaip pas kates – kačių neįmanoma nuspėti, jos turi savo pasaulį. Tu atrodai ypatingai, todėl yra labai įdomu. Tavo pasirodymas buvo apgalvotas, jau pirmosios natos skambėjo tiksliai. Man įdomu, ką ši katė gali toliau...“  – po Lijanos pasirodymo intriguojančiai kalbėjo Saulius Urbonavičius-Samas.

„X faktorius“ – sekmadienį, 19.30 val. per TV3.

„X faktoriaus“ dalyvė Lijana Stakauskaitė / V.Černiausko nuotr.
„X faktoriaus“ dalyvė Lijana Stakauskaitė / V.Černiausko nuotr.

Naujausi straipsniai