„X Faktoriuje“ išgarsėjęs neregys A. Papečkys kviečia į savo koncertą: „Bus jautru“

Aurimas Papečkys / TV3 nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2018-01-16 15:01
„X Faktoriaus“ dalyvis Aurimas Papečkys žiūrovus papirko nuoširdumu. Atrankoje savo kūrybos dainą „Tu“ atlikęs neregys sužavėjo tiek teisėjus, tiek žiūrovus. Ir nors jo kelionė projekte baigėsi „Kūrybinėje stovykloje“, vyras nežadėjo sustoti. A. Papečkys kviečia į savo grupės „SoundPlay LT“ koncertą. Renginio metusavo sukurtas dainas klausytojams jis pristatys akustiniu skambesiu.

„SoundPlay LT“ – tai A. Papečkio prieš 5 metus sukurtas muzikinis projektas, kviečiantis išgirsti ir atrasti muziką pačiomis įvairiausiomis spalvomis. Fortepijonas, gitara, fleita ir švelnus vokalas koncerto žiūrovams leis nukeliauti į muzikos pasaką su įvairiausiomis istorijomis apie meilę ir ne tik. Koncerte A. Papečkys ne tik dainuos, bet ir gros fortepijonu. Jam kompaniją palaikys gitaros virtuozas Linas Ivanauskas, o fleita gros paslaptingoji Upė.

A. Papečkys pasakoja, kad „X Faktorius“ jam tapo puikia proga pasitikrinti, ar žmonėms patinka tai, ką jis daro. Muzikos kūrėjas džiaugiasi sulaukęs didžiulio palaikymo. Šiltus laiškus jam rašė nepažįstami žmonės, klausė, kada galės artimiau susipažinti su kūryba, išgirsti daugiau dainų. „Atskleisiu – į „X Faktorių“ ėjau tam, kad parodyčiau žmonėms savo kūrybos dainas. Jei šis koncertas pasiseks, žadu toliau koncertuoti ir džiuginti žmones savo dainomis“, – pasakoja kūrėjas ir priduria, kad koncertas patiks tiems, kas mėgsta lyrišką, jautrią, gilią muziką.

Tai labai jautrus dalykas, klausytojams parodysiantis, kokiomis spalvomis mato ir kuria muziką neregiai.

„Galiu pažadėti, kad koncertas bus unikalus. Fortepijono, gitaros ir fleitos skambesys mano kūryboje yra naujas. Tai labai jautrus dalykas, klausytojams parodysiantis, kokiomis spalvomis mato ir kuria muziką neregiai. Mano sukurta muzika yra jautri ir tikiu, kad gali paliesti širdis. Noriu, kad klausytojas po šio koncerto išsineštų meilę ir gyvenimo džiaugsmą. Manęs visi klausia, ar atliksiu „X Faktoriuje“ nuskambėjusią dainą „Tu“. Galiu pažadėti, kad ji tikrai nuskambės, o jei reikės – ir pakartosiu“, – šypsosi kūrėjas.

A. Papečkio ir grupės koncertas įvyks sausio 31 d., Vilniaus rotušėje.

Prieš kelis mėnesius nuskambėjęs skandalas, kai „X Faktoriaus“ dalyviai „Kūrybinės stovyklos“ metu nepalydėjo Aurimo prie paskirtos užduoties, Aurimui visada kėlė šypseną. Vyras iki šiol teigia nesuprantantis, kodėl žmonės puolė jį ginti, nors to jis tikrai neprašė.

„X Faktorių“ aš visada vertinau kaip žaidimą ir savo, kaip kūrėjo, prisistatymą. To skandalo aš niekada nesureikšminau, net nesupratau, kaip jis kilo. Kiekvienas žmogus turi teisę padėti arba nepadėti. Su visais dalyviais puikiais sutariau, jie man nepadavė rankos tikrai ne dėl to, kad linkėtų man pikto. Tiesiog tuo metu emocijos buvo užvaldžiusios visas mintis, tad nenuostabu, kad žmonės pamiršo apie mano negalią. Viskas baigėsi gerai, dalyviams tik nubėgus prie užduoties, man padėjo šou vedėjas. O tuos, kurie mane taip aršiai gynė, kviečiu į savo koncertą. Atėję paklausyti mano kūrybos, išreikšite man kur kas didesnį palaikymą nei rašydami piktus komentarus“, – šypsosi A. Papečkys.

Žmonės.lt

Naujausi straipsniai