„X faktoriuje“ – dramatiškas „Queen“ muzikos vakaras: Marijonas atsisveikino su paskutine auklėtine

Penktasis „X faktorius“ finalas / V.Domkutės / Fotodienos nuotr.
Pranešimas spaudai
Šaltinis: Žmonės
AA

Sekmadienio vakarą nugriaudėjo dar vienas muzikinio TV3 projekto „X faktorius“ finalas. Jo metu skambėjo legendinės grupės „Queen“ dainos. Ir nors transliacija buvo įspūdinga ir padovanojo geriausių emocijų, vakaro pabaigoje su šou teko atsisveikino viena iš jo dalyvių.

Sekmadienio vakarą mažiausiai žiūrovų balsų surinko „Bloom“ ir Lijana. Dalyvėms atlikus išlikimo dainas, balsavo teisėjai. Mažiau palaikymo sulaukė Lijana – už ją balsavo tik jos mokytojas M.Mikutavičius.

Kiti teisėjai išsakė nuomonę, kad projekte turi likti roko grupė „Bloom“. M.Mikutavičius tapo pirmuoju mokytoju, kuris šį sezoną neteko visų savo mokinių.

Penktasis „X faktorius“ finalas / V.Domkutės / Fotodienos nuotr.

Pirmosios į sceną žengė grupės „Bloom“ merginos. „Mano širdis džiaugiasi. Grupė, kuri su kiekvienu finalu tampa vis kietesnė. Jūs taip greitai augate – pramušite lubas“, – dalyves gyrė S.Urbonavičius-Samas.

Lijana sulaukė pagyrų dėl balso tembro, tačiau jaudulys šiek tiek pakišo koja. „Pagaliau pamačiau tave išėjusią iš savo ribų. Noriu, kad žiūrovas balsuotų už tave“, – sakė S. Prūsaitis.

„Vakar per repeticiją skambėjai 10 kartų geriau. Palinkėsiu mėgautis savimi, dainuoji puikiai“, – sakė J.Arlauskaitės-Jazzu.

Penktasis „X faktorius“ finalas / V.Domkutės / Fotodienos nuotr.

„Aquarium de Clara“ scenoje atliko hitą „I Want to Break Free“. Nors teisėjai neslėpė emocijų – projekte pasiektas kitas lygis, tačiau M. Mikutavičius turėjo šiek tiek pastebėjimų. „Jūs esate gudručiai, turite daugiau galimybių. Jūsų šokis gali užtušuoti daug dalykų. Nesu tikras, ar „Queen“ muzika yra jūsų arkliukas. Jūs man esate labiau švelnumas“, – kalbėjo M. Mikutavičius.

Airidija sulaukė pagyrų – teisėjai pasirodymą vadino galingu. „Projekte buvo aiškūs favoritai, o dabar jie keičiasi“, – sakė J.Arlauskaitės-Jazzu.

„Mačiau, kiek tu atidavei... Galvojau, pasilik ir kitam sekmadieniui. Atrodo, kad tu kosmiškai padarai neįveikiamas užduotis“, – gyrė savo mokinę S. Urbonavičius-Samas.

Penktasis „X faktorius“ finalas / V.Domkutės / Fotodienos nuotr.

Gabija, ko gero, atliko sudėtingiausią „Queen“ dainą „Bohemian Rhapsody“. Teisėjai po pasirodymo dalyvei plojo atsistoję ir sakė, kad tai geriausias Gabijos pasirodymas. „Muzika turi gydyti, tad aš jaučiuosi pasveikusi. Girdėjau kiekvieną žodį. Esi geriausiai dainuojantis žmogus šių metų projekte“, – drąsiai jai sakė J.Arlauskaitės-Jazzu.

Grupė „Mando“ taip pat išgirdo komplimentų iš J.Arlauskaitės-Jazzu. Teisėja gyrė vokalisto Antoine muzikalumą ir jausmingumą. „Sužinojau, kad nesi mokęsis muzikos. Man tai buvo kosmosas“, – stebėjosi J. Arlauskaitės-Jazzu.

Penktasis „X faktorius“ finalas / V.Domkutės / Fotodienos nuotr.

M.Mikutavičius išsakė kiek kitokią nuomonę. „Dainavime pritrūko laisvės. Atrodė, kad vokalistas savimi pasitikėjo ne iki galo“, – sakė teisėjas.

Luka sulaukė teisėjų pagyrų – scenos profesionalai vėl buvo nustebinti. „Manau, kad tai yra stipriausias sezonas, kokį esame turėję. Luka, tu stebini kiekvieną kartą. Buvo nuostabu“, – sakė J. Arlauskaitė-Jazzu.

„Tai – vienas mylimiausių mano kūrinių. Nuostabus atlikimas“, – gyrė M.Mikutavičius.

Penktasis „X faktorius“ finalas / V.Domkutės / Fotodienos nuotr.

Paskutinis pasirodęs R.Guido – vienintelis reperis projekte, todėl jam dainuoti „Queen“ buvo bene sunkiausia. „Iš tavęs neatimsi noro įrodyti sau ir kitiems, kad gali daugiau. Pasirodymas buvo galingas ir su emocija“, – sakė M.Mikutavičius.

„Reikia įdėti daug darbo ir viskas pavyksta“, – gyrė S.Urbonavičius-Samas.

„X faktorius“ – sekmadieniais, 19.30 val. per TV3.

Penktasis „X faktorius“ finalas (74 nuotr.)
+68
Skaitykite daugiau