„X Faktoriuje“ dalyvavęs Antturi pristato debiutinę dainą ir jos vaizdo klipą

Antturi / Organizatorių nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2019-12-11 10:45
Praėjusiais metais muzikiniame TV šou „X Faktorius“ sužibėjęs ir antrąją vietą superfinale iškovojęs dainininkas Rimvydas Matukynas-Antturi, panašu, kad nesėdėjo rankų sudėjęs. Šiandien talentingas vaikinas pristato debiutinę savo dainą „Nepamiršau“ bei jai sukurtą vaizdo klipą.

„Tai bus visiškai kitas Antturi, nei žiūrovai buvo įpratę matyti. Man viskas buvo šiek tiek atsibodę, norėjau iš kitos pusės pažinti muziką, ir tai buvo tobuliausias būdas tai padaryti. Tiek naujoji daina, tiek ją lydintis vaizdo klipas, visi muzikiniai ir vaizdo sprendimai atėjo tarsi savaime. Norėjome ko nors įdomaus, malonaus, kad tiktų dainai. Manau, kad pavyko gauti tokį rezultatą“, – kalbėjo atlikėjas.

Dainininkas sceninį slapyvardį Antturi pasirinkęs Rimvydas Matukynas televizijos šou buvo per plauką nuo laimėjimo, o savo kelią į didžiąsias scenas tęsia ruošdamasis debiutinės dainos ir vaizdo klipo „Nepamiršau“ pristatymui.

„Būti atlikėju – tai kur kas daugiau, nei stovėti scenoje ir dainuoti“, – sako „X Faktoriaus“ žiūrovams puikiai pažįstamas Rimvydas Matukynas.

Šiandien dienos šviesą išvydęs pirmasis atlikėjo vaizdo klipas buvo kurtas tarptautinės komandos, o gamybos darbai vyko Lietuvoje ir Latvijoje. Išskirtinumo savo muzikoje ieškantis Antturi pripažįsta, kad sklandžiai vykęs kūrybinis procesas paskatino atrasti save iš naujo.

Žmonės.lt

Naujausi straipsniai