„X Faktorių“ paliko Sauliaus Prūsaičio mokinė Augustė

Augustė Žičkutė / Vido Černiausko nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2018-01-28 23:20
Sekmadienį prie televizijos ekranų prikaustė muzikinis šou „X Faktorius“. TV3 žiūrovams pasirodė penki dalyviai. Mažiausiai žiūrovų balsų surinko Augustė Žičkutė ir Tomas Alenčikas-Alen Chicco. Jie turėjo atlikti išlikimo dainas. Teisėjai nusprendė, kad tęsti kovą projekte turi Alen Chicco. Už jį balsavo M. Mikutavičius, J. Arlauskaitė-Jazzu, S. Urbonavičius-Samas. Už Augustę balsavo A. Mamontovas. S. Prūsaitis nusprendė savo sprendimą pasakyti dalyviams asmeniškai, nes jo balsas jau nieko nebegalėjo nulemti.

Augustė scenoje pasirodė pirmoji. Mergina atliko Shania Twain dainą „Man! I Feel Like A Woman“. „Tu paimi dainą ir padarai taip, kad ji suskambėtų. Buvo nuotaika, flirtas, žaidimas“, – sakė Jazzu. „Atrodė, kad per vidurį dainos tau pasidarė nuobodu. Nepajutau emocijos“, – sakė A. Mamontovas.

Tomas Alen Chicco pasirodymą pradėjo atsigulęs ant žemės, o baigė skambant didžiulėmis žiūrovų ovacijoms. „Viskas, prie ko tu prisilieti, virsta mažu stebuklu. Kai tu dainuoji, atrodo, kad dainuoji tik man“, – sakė Jazzu. „Eisiu Justės pėdomis – noriu būti tavo draugu. Kai būsiu senas ir man niekas nesiseks, skambinsiu tau, kad atvažiuotumei prie mano lūšnos ir dainuotumei. Žmonės tau mes pinigus“, – komentavo Marijonas.

Vido Černiausko nuotr.
Vido Černiausko nuotr.

Justė scenoje atliko „No Doubt“ hitą „Don't Speak“. Merginos pasirodymas buvo apipiltas liaupsėmis. „Fantastiškai sudainuota. Viską ištransliavai su grožiu, kurį turi nuoširdūs žmonės“, – gyrė Marijonas. „Labai norėčiau išgirsti tavo kūrybos dainų“, – sakė A. Mamontovas. „Kiekvieną savaitgalį tu augi“, – dalyvę gyrė Samas. „Esame septintoje laidoje. Nežinau, ar galima daryti tiek vokalinių klaidų“, – kritikavo S. Prūsaitis. „Visi žinome, kad kartais Prūsaitis šneka, o kartais – nusišneka“, – gynė savo mokinę Jazzu.

Monika scenoje atliko dešimtojo dešimtmečio hitą, kuris sužadino teisėjų prisiminimus. „Nenorėjau nieko daugiau. Labai geras pasirodymas“, – sakė Marijonas. „Vis laukiu kažkokio BUM, kad pamatyčiau tave kitokią. Gal tai ir yra Monika... Buvo tiesiog gražu“, – sakė Jazzu. „Kol kas tai geriausias vakaro pasirodymas“, – gyrė A. Mamontovas.

Vido Černiausko nuotr.
Vido Černiausko nuotr.

Grupė „120“ dar kartą įrodė – sunkus darbas duoda vaisių. Publika ir teisėjai jiems plojo atsistoję. Atlikta „Depeche Mode“ daina nepaliko abejingų. „Viena tų dainų, kuri patinka kelių kartų žmonėms. Nuo šios dainos prasidėjo 90-ieji“, – sakė A. Mamontovas. „Širdis verkia. Aš jumis didžiuojuosi. Tai buvo labai solidus pasirodymas“, – gyrė S. Prūsaitis. „Geriausias pasirodymas šį vakarą. Tai viena mano mylimiausių dainų“, – sakė Jazzu.

Vido Černiausko nuotr.
Vido Černiausko nuotr.

Antrasis Augustės pasirodymas sukėlė euforiją – tokio energijos užtaiso nesitikėjo niekas. „Tau labai tiko daina, o pasirodymas vertas „X Faktoriaus“ finalo“, – sakė Jazzu. „Labai nuotaikingas pasirodymas“, – sakė Marijonas. „Tai buvo šventė, smagus pasirodymas“, – gyrė A. Mamontovas. „Buka, vasarinė dainelė, bet buvo keletas roko elementų. Šventė įvyko, bet man keista daina“, – neslėpė Samas.

Po antrojo Alen Chicco pasirodymo žiūrovai negailėjo plojimų, tačiau teisėjai nebuvo patenkinti. „Šį kartą labai sumišę jausmai. Pradžia buvo sunki, tačiau turi pojūtį išvystyti dainą. Kai atsivėrei, buvo vėl senasis Alen Chicco. Ta pabaiga vėl neužtikrinta... Atrodo, kad savęs neradai“, – sakė Marijonas. „Manau, kad tu persistengei. O tas sugadino visą grožį. Tu šiandien dainos nesudainavai, o suvaidinai. Kartais ir lyderiai paslysta“, – kalbėjo Samas. „Ne to kuro užsipylėme. Parinkau per daug sudėtingą kūrinį“, – pripažino S. Prūsaitis.

Justės pasirodymas tiesiog paskendo liaupsėse – merginą gyrė visi teisėjai. „Atrodė, kad viskas yra iš įrašo. Tas tavo sunkiai nuspėjamas „aš“ suteikė dainai žavesio“, – sakė Marijonas. „Turėtumei eiti iki finalo, skatinu žmones už tave balsuoti“, – gyrė Justę A. Mamontovas. „Tokia jauna, o tokia talentinga. Gerai judi, tu esi ypatingas žmogus. Aš tave myliu“, – savo mokinę gyrė Jazzu.

Vido Černiausko nuotr.
Vido Černiausko nuotr.

„Tai buvo labai tikra. Pamačiau naujų spalvų. Tu esi žvaigždė ir švieti labai ryškiai“, – po Monikos pasirodymo sakė Jazzu. „Tai vienas gražiausių tavo pasirodymų. Nuostabu“, – gražių žodžių negailėjo M. Mikutavičius.

Grupė „120“ nušlavė visus! Vaikinai į žiūrovų namus atnešė džiaugsmo ir puikios nuotaikos. „Kiekvieną kartą atėję padarote šventę. Jūsų stiprioji pusė yra džiaugsmas“, – sakė A. Mamontovas. „Kaip jūs man patinkate. Esate mano vieni iš favoritų, nesupykčiau, jei laimėtumėte „X Faktorių“, – atvirai kalbėjo Jazzu.

Žmonės.lt

Naujausi straipsniai