„X faktoriaus“ scenoje – neįtikėtinos istorijos, įspūdingi pasirodymai ir žodžių pritrūkę teisėjai

Ketvirtoji „X faktorius“ atrankų laida / V.Černiausko nuotr.
Autorius: Pranešimas spaudai
Publikuota: 2021-09-27 11:04
Sekmadienio vakarą TV3 televizijos žiūrovus prie ekranų pritraukė nuotaikingi pasirodymai muzikiniame šou „X faktorius“. Šįkart scenoje pasirodė itin įvairūs, tačiau savo istorijomis skirtingai nuostabūs dalyviai. Kas keliauja į kitą etapą, o kam vertėtų grįžti kitais metais, sprendžia keturi žodžio kišenėje neieškantys teisėjai: Justė Arlauskaitė-Jazzu, Saulius Prūsaitis, Marijonas Mikutavičius ir Saulius Urbonavičius-Samas.

Pirmoji scenoje sekmadienį pasirodė Toma Bagdanavičiūtė. Mergina pripažino dainuojanti nuo dvejų metų. S.Prūsaitis tikino, kad mergina turi visas savybes tapti žvaigžde! 3 „taip“ – Toma pateko į kitą etapą.

Domantas Kraptavičius taip pat išgirdo tris „taip“ ir pateko į kitą etapą. „Šią dainą dainuoti yra sudėtinga“, – sakė Jazzu. „Šiandien buvai labiau silpnas nei stiprus...“ – su Jazzu sutiko ir M. Mikutavičius.

Ketvirtoji „X faktorius“ atrankų laida /  V.Černiausko nuotr.
Ketvirtoji „X faktorius“ atrankų laida / V.Černiausko nuotr.

Grupė „Garma“ sako – svarbiausia, kad būtų linksma. Teisėjai tikrai neliūdėjo – atlikėjai išgirdo keturis „taip“. „Labai skanus, tvarkingas, gerai skambantis rokas“, – komplimentų negailėjo M. Mikutavičius.

Ignas Lapienis grojo gitara ir atliko kantri stiliaus dainą. Vaikinas išgirdo tris „taip“. „Man atrodo, kad dar nesi pasiruošęs šiai scenai“, – sakė S.Prūsaitis. Tačiau jis buvo vienintelis – kiti teisėjai Ignu patikėjo.

Dominyka Mickutė studijuoja džiazinį dainavimą Hagoje. Teisėjai nusprendė, kad ji verta trijų „taip“. 

„Kodėl jūs taip nenorite būti savimi? Kodėl reikia kažką mėgdžioti? Juk visi esate unikalūs...“ – kritiką išsakė J.Arlauskaitė-Jazzu, vienintelė pasakiusi dalyvei „ne“.

Ketvirtoji „X faktorius“ atrankų laida /  V.Černiausko nuotr.
Ketvirtoji „X faktorius“ atrankų laida / V.Černiausko nuotr.

Agnieška Dubicka išgirdo tris „taip“, tačiau sulaukė kritikos dėl dainos pasirinkimo. J.Arlauskaitė-Jazzu gyrė merginos mielumą ir artistiškumą.

Veronika Aksomaitytė nuo vaikystės juto pakilimą virš sistemos. Mergina viską sugeria į save ir jaučia energetiškai. Teisėjai nebuvo sužavėti Veronikos pasirodymu bei teigė, kad trūksta įdirbio. Ir nors gyrė Veronikos įvaizdį, vis tiek pasakė tris „ne“...

Salomėja Vaisiūnaitė į šou atvyko įkalbėta projekte sužibėjusių dalyvių – Tito ir Beno. Tam prireikė net pusmečio! Trys „taip“ – Salomėja pateko į kitą etapą. „Buvo daug gražių natų“, – sakė J.Arlauskaitė-Jazzu.

Ketvirtoji „X faktorius“ atrankų laida /  V.Černiausko nuotr.
Ketvirtoji „X faktorius“ atrankų laida / V.Černiausko nuotr.

Elvinas Skliutas negali gyventi be muzikos ir programavimo. Paslaptingasis šou dalyvis save vadina Euftenu, o jo vakarykštės istorijos teisėjus paliko be žado. Tačiau panašu, kad vaikinui pasisekė.

„Mane labai sudominai“, – sakė S.Urbonavičius-Samas. Trys „taip“!

Paulina Borissjuk nesužavėjo teisėjų – mergina išgirdo keturis „ne“. „Buvo blogai sudainuota, pamesdavai tonaciją. Iš tavęs trūko energijos“, – sakė S. Urbonavičius-Samas.

Petras Buivydas nesakė žmonai, kad eina į „X faktorių“. Tai jai didelė staigmena. Petras išgirdo tris „taip“. „Atrodo, kad savo balso išsigąsti. Tačiau šiame pasaulyje nėra tobulo“, – sakė Jazzu. 

„Turi duomenis, bet nemoki elgtis su mikrofonu ir pačiu savimi“, – sakė M.Mikutavičius.

Ketvirtoji „X faktorius“ atrankų laida /  V.Černiausko nuotr.
Ketvirtoji „X faktorius“ atrankų laida / V.Černiausko nuotr.

Kotryna Dogadajeva prisistato muzikos pasaulyje Katerina May. Mergina ne tik dainuoja, bet ir kuria muziką. Keturi „taip“ ir teisėjų pagyros. „Manau, turi daugiau, nei šiandien parodei“, – sakė suintriguota J.Arlauskaitė-Jazzu.

Ugnė Šimatonytė – mergina, kurią traukia itin skirtingi dalykai. Jau nuo penktos klasės ji blaškosi tarp karatė ir muzikos. Deja, bet Ugnės pasirodymas nesužavėjo teisėjų – keturi „ne“. „Nuoširdus patarimas – jei nori dainuoti ne tik sau, reikia pasistengti, dar pasimokyti“, – patarė J. Arlauskaitė-Jazzu.

Gabija Šinkūnaitė save vadina perfekcioniste. Mergina nuolat tobulina savo vokalą ir dalyvauja dainavimo konkursuose. „Tu turi duomenis, bet balsas – kaip laukinis eržilas. Vietomis sunku klausyti“, – sakė M.Mikutavičius. Du „taip“ – Gabija į kitą etapą nepateko, tačiau teisėjai jos laukia grįžtant.

Ketvirtoji „X faktorius“ atrankų laida /  V.Černiausko nuotr.
Ketvirtoji „X faktorius“ atrankų laida / V.Černiausko nuotr.

Jauniausia projekto dalyvė Mėlika Rakauskaitė sulaukė komplimentų. Teisėjai buvo sužavėti pasirodymu bei negalėjo karštų plojimų. Audringiausiai sureagavo M.Mikutavičius, kuris jaunajai atlikėjai plojo užsilipęs ant kėdės. Keturi labai tvirti „taip“!

Deividas Eidėjus nori būti dainininku ir kurti dainas. Dalyvaudamas projekte jis tikisi susikurti tokį gyvenimą, kur jam niekas neaiškintų. Dainuoti Deividui labai patinka, bet teisėjams jo pasirodymas nepadarė įspūdžio. Keturi „ne“. Tačiau vis dėlto vaikinui atiteko linksmiausio pasirodymo titulas.

Paskutinė į sceną žengė vyriausia šou dalyvė Nijolė Giedraitienė, kuri parodė, kad amžius yra tik skaičiai. Jokio muzikinio išsilavinimo neturinti energinga moteris sužavėjo teisėjus ir išgirdo keturis „taip“. „Kokia moteris, kiek spalvų, kokia charizma! Visi buvo pakelti ant kojų. Buvo nuostabu“, – sakė J.Arlauskaitė-Jazzu.

„X faktorius“ – sekmadieniais, 19.30 val. per TV3.

Fotogalerija:

Naujausi straipsniai