„X Faktoriaus“ scenoje – įtempta kova

Muzikinis projektas „X Faktorius“ / Gretos Skaraitienės/Žmonės.lt nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2018-02-04 20:55
Vasario 4 dieną muzikinio projekto „X Faktorius“ dalyviai kaip niekad įsitempę. Finišo tiesioji jau visai arti. Šiandien jie varžosi dėl pripažinimo ir žiūrovų meilės. Kuris paliks projektą?

Praėjusią savaitę kritikos sulaukęs Alen Chicco šį kartą pasirodė puikiai ir sulaukė teisėjų pagyrų! „Pagaliau tu padarei tai, ko aš tavęs prašiau. Surinkai save ir supratai, kad parodyti jausmą nereikia būtinai rėkti ir draskytis“, – gyrė vaikiną Jazzu. „Kai susikaupi ir supranti, kur esi, esi ne Tomas, o atomas. Ačiū tau“, – gyrė savo mokinį S. Prūsaitis. Ar palaikysite Alen Chicco?

Gretos Skaraitienės/Žmonės.lt nuotr.
Gretos Skaraitienės/Žmonės.lt nuotr.

Justė vadinama labiausiai tobulėjančia projekto dalyve. Ir iš tiesų – mergina kiekvieną kartą pasirodo vis geriau. „Projektas tau įskiepijo laisvės. Pamenu, koks buvai išsigandęs kačiukas. Atrodo, kad daina tau lengvai plaukia. Labai tikslus ir šiltas pasirodymas“, – sakė M. Mikutavičius. „Šį vakarą aš išgirdau tas natas, kurių laukiau visą projektą“, – sakė S. Prūsaitis.

Gretos Skaraitienės/Žmonės.lt nuotr.
Gretos Skaraitienės/Žmonės.lt nuotr.

Monika scenoje pasirodė vėl pasikeitusiu įvaizdžiu.. „Įvyko lūžis, paleidai jausmą. Ši daina yra žvėrių daina. Ateini į sceną ir visiems šakės. Tai buvo labai stiprus pasirodymas“, – sakė Jazzu. „Šiandien tu skambėjai kaip niekada garsiai“, – gyrė M. Mikutavičius.

Gretos Skaraitienės/Žmonės.lt nuotr.
Gretos Skaraitienės/Žmonės.lt nuotr.

Grupė „120“ sulaukė liaupsių – vaikinai ir vėl išvedė gerbėjus iš proto. „Labai rimtą kūrinį pasirinkote. Visa salė dainavo kartu. Tai jautri ir faina daina“, – gyrė Samas. Kas balsuosite už „120“?

Gretos Skaraitienės/Žmonės.lt nuotr.
Gretos Skaraitienės/Žmonės.lt nuotr.

Mažiausiai žiūrovų balsų šią laidą surinko Alen Chicco ir Monika. Tai išgirdusi J. Arlauskaitė-Jazzu sunkiai tramdė emocijas. Dainininkė net negalėjo kalbėti, o jos skruostais tekėjo ašaros. „Neįsivaizduoju, kas čia vyksta. Esu labai prisirišusi prie šių žmonių. Monika yra viena geriausių dainininkių, o šį žmogų aš dievinu. Jei Tomas neiškris, noriu su juo dainuoti kitą savaitę“, – sakė Jazzu.

„Jūs jau abu esate šio projekto nugalėtojai. Labai liūdžiu dėl šios akimirkos. Monika, aš noriu, kad tu keliautumei į superfinalą“, – sakė S. Prūsaitis. Už Moniką balsavo A. Mamontovas, M. Mikutavičius, už Alen Chicco – S. Urbonavičius-Samas ir J. Arlauskaitė-Jazzu.

Sauliui Prūsaičiui tarus lemiamą žodį projektą paliko Alen Chicco.

Žmonės.lt

Naujausi straipsniai