„X faktoriaus“ premjeroje – E.Santos iš Kubos: norėdamas laisvės, pabėgo gyventi į Lietuvą

Enrique Santos / TV3 nuotr.
Šaltinis: Pranešimas spaudai
AA

Sekmadienio vakarą prie ekranų žiūrovus pakvies „X faktorius“ – muzikinis projektas, gebantis namuose sukurti šventę. Premjerinėje šio sezono laidoje pasirodys pirmieji apie didžiąją sceną svajojantys atlikėjai. Žiūrovus džiugins ne tik lietuvių, bet ir svečių iš užsienio pasirodymai.

Vienas tokių – iš Kubos sostinės Havanos į Lietuvą atvykęs Enrique Santos. Į mūsų šalį E.Santos pateko per Baltarusiją, o Pabradėje praleido net dvejus metus. Pasiprašęs politinio prieglobsčio, galiausiai oficialiai gavo leidimą gyventi šalyje. O vėliau atėjo laikas ir „X faktoriui“ – vaikinas užpildė anketą ir pateko ant scenos, rašoma TV3 televizijos pranešime spaudai.

Ispaniškai kalbantis Enrique su teisėjais bendraus į pagalbą pasikvietęs vertėją. Ir nors vaikinas sunkiai tramdys jaudulį pieš kameras, pasiekęs sceną galiausiai atsipalaiduos. Enrique turi muzikinį išsilavinimą – yra baigęs Havanos konservatoriją. Jis yra profesionalus dainininkas, aktorius ir net šokėjas, kuriam savojoje šalyje pritrūko laisvės. Taip jis atsidūrė mūsų šalyje. Enrique džiaugiasi, kad jau turi pasirodymų Lietuvoje – į „X faktorių“ jis atvyko baigęs koncertą 4 valandą ryto!

Enrique Santos / TV3 nuotr.

Teisėjus iki ašarų prajuokins ir moksleivių grupė iš Ignalinos „Spurr“. Jaunieji rokeriai atliks dainą neįprastu pavadinimu „Faršas“. Didžiausias muzikantų noras – judėti į priekį, nesustoti ir raginti vienas kitą.

„Esame geriausi draugai ir atvažiavome užkariauti scenos. Grupės gitaristas ir vokalistas planuoja studijuoti mediciną, bosistas dar nežino, bet tikime, kad ir jam pasiseks ateityje. O aš planuoju stoti į karo akademiją“, – sakys vienas iš grupės narių.

Kol kas vaikinai dažniausiai koncertuoja nemokamai. Ateityje tikisi, kad galbūt pavyks uždirbti ir iš muzikos.

„Tikimės, kad kai studijuosime, ši grupė išgyvens. O galbūt mums seksis dar geriau. Galėsime pilnai atsiduoti savo muzikai“, – atviraus grupės nariai.

„Spurr“ / TV3 nuotr.

Pasirodymą išvydę teisėjai neslėps – daina priverčia nusijuokti.

„Energija superinė, vokalistas atrodo puikiai, suprantate, ką grojate“, – kalbės teisėjas Saulius Urbonavičius-Samas.

„Absoliutus hitas. Tikiu, kad mes ilgą laiką niūniuosime šią dainą“, – juoksis Marijonas Mikutavičius.

Marijonas Mikutavičius, Justė Arlauskaitė-Jazzu, Saulius Prūsaitis, Saulius Urbonavičius-Samas / TV3 nuotr.

Pirmoji „X faktoriaus“ laida – sekmadienį, 19.30 val. per TV3.

„X faktoriaus“ sezono premjeroje – svečias iš Kubos ir teisėjus iki ašarų prajuokinę rokeriai (12 nuotr.)
+6
Skaitykite daugiau