„X faktoriaus“ nugalėtoja Milda pristato dainą apie viliones ir aistrą: „Leidau sau dainuoti tai, ką jaučiu“

Milda Martinkėnaitė
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2020-11-30 13:24
Muzikinio projekto „X faktorius“ nugalėtoja Milda Martinkėnaitė pristato naują dainą „Truputį garsiau“ ir specialiai jai sukurtą vaizdo klipą. Su šia daina Milda skatina klausytojus būti laisvais ir šiek tiek nuodėmingais.

„Norėjau sukurti dainą, kuri išlaisvintų tiek mane pačią, tiek klausytojus. Tai yra daina apie viliones, apie pasidavimą akimirkai, mėgavimasi savimi ir kitu žmogumi. Kad ir vienai nakčiai“, – sako Milda.

Išskirtinio balso savininkė įsitikinusi – tie, kurie girdėjo jos pirmąjį kūrinį „Mudu“ – tikrai nustebs. Debiutinė daina buvo apie tikrosios meilės paiešką, o štai antrasis singlas „Truputį garsiau“ provokuoja aistrą. Šią dainą, kuri drąsiai gali būti šokių muzikos hitas, Milda sukūrė su muzikos prodiuseriais Kasparu Meginiu ir Edgaru Žaltausku. Tekstą parašė kartu su Kamile Tumelyte-Kaia.

Milda Martinkėnaitė / Vido Černiausko nuotraukos
Milda Martinkėnaitė / Vido Černiausko nuotraukos

„Jaučiuosi labai laiminga galėdama dirbti su jaunais, talentingais žmonėmis. Mes padedame vieni kitiems augti, tobulėti ir drauge paliekame pėdsaką Lietuvos muzikos istorijoje. Visas kūrybos procesas buvo labai smagus. Kasparas ir Edgaras dalinosi savo įspūdžiais. Po to, kai nunešiau jiems dainos juodraštį, pasakojo, kad tiek vienas, tiek kitas norėjo prisėsti prie dainos, vis kažką pridėti. Jie taip pat džiaugėsi kūrybiniu procesu, girdėjo dainą, kaip ji skambės“, – džiaugiasi M.Martinkėnaitė.

Pasiteiravus, kuri kūrybinio proceso dalis buvo įdomiausia, dainininkė sako, kad muzikinio klipo kūrimas. Nuo pirmos iki paskutinės sekundės Milda dalyvavo montuojant tai, ką išvys klausytojai. „Spėkite, kur vyko filmavimas? O gi mano namuose, virtuvėje! Negaliu atsidžiaugti pasiektu rezultatu“, – gerų emocijų neslepia atlikėja.

 

Milda Martinkėnaitė/Karolinos Vaitonytės nuotr.
Milda Martinkėnaitė/Karolinos Vaitonytės nuotr.

Milda atvirai pripažįsta, kad tikrai nebūtų viso to padariusi be profesionalų pagalbos. Šviesomis pasirūpino „Mano Disco“ komanda, atmosferą sukūrė šviesų dailininkas Lechas Bedulskij, o juostoje viską užfiksavo Dovydas Žintikas.

„Norėjau sau leisti dainuoti apie tai, ką jaučiu: aistrą, viliones ir nuotykius. Nepaisant to, kad šiuo metu negalime pasinerti į naktinį gyvenimą, kviečiu pasidaryti klubą namuose – pritemdyti šviesas ir įsijungti „Truputį garsiau“ kūrinį“, – nepasiduoti blogai nuotaikai ragina Milda.

Naujausi straipsniai