„X faktoriaus“ kėdžių iššūkio neįveikusi Laura Domarkė hobio neišsižada: pristato Britney Spears koverį

Laura Domarkė / Asmeninė nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2016-12-06 13:18
Dar visai nesenai realybės šou „X faktoriaus“ kėdžių iššūkio egzamino neišlaikusi Laura Domarkė savo hobio ir mikrofono neatsižadėjo. Atlikėja startuoja Youtube muzikos kanale, kuriame jau puikuojasi Lauros akustinis Britney Spears dainos „Baby One More Time“ koveris. 

Kaip teigia pati Laura, „X faktoriaus“ jai buvo tik pati pradžia: „Asmeniškai pati nemėgstu amerikietiško popso, tačiau daugumą tokių dainų tiesiog smagu dainuoti draugų kompanijoje. Britney Spears „One More Time“ dainos akustinė aranžuotė buvo ruošta kartu su Karolio Šarūno ir mano vokalo mokytojo Povilo Meškėlos pagalba būtent „X faktoriaus“ scenai, tačiau ji ten, kaip norėjau, tiesiog nesuskambėjo.“

Nors didžioji realybės šou scena ir išgyvenimai jau nugulė praeityje, Laura neketina pamiršti muzikos. „Imu iš gyvenimo viską, ką jis duoda, todėl emocijų, kurias man suteikia muzika atsisakyti nežadu. Naujas Youtube muzikinis kanalas tai tik mažas žingsnelis pirmyn“.

Asmeninė nuotr.
Asmeninė nuotr.

Jauna entuziazmu trykštanti atlikėja neslepia, jog šviežiame Youtube kanale kol kas klausytojus džiugins tik įvairių dainų koveriai. Laura norėjo, kad pirmasis muzikinis startas būtų būtent ta daina, su kuria „X faktoriaus“ merginai baigėsi. „Labai norėjau, kad klausytojai išgirstų ją taip, kaip ją girdžiu aš. Lengvas roko prieskonis akustinėje versijoje iš pažiūros banalią dainą paverčia žaismingu bet lyrišku kūriniu. Juk koveris neturi būti idealus muzikinio pirmtako atitikmuo“.

Paklausta kodėl Laura nesiryžta atlikti savo kūrybos dainų, mergina atskleidė, kad paskutinę dainą parašė būdama vos 19-kos. „Praėjo nemažas laiko tarpas, todėl dabar savęs ieškau muzikiniame kelyje. Nesu tikra kokius jausmus ir apie ką noriu papasakoti muzikos pagalba šiame savo gyvenimo etape, todėl dabar eksperimentuoju su įvairiais žanrais ir skambesiu“.

Asmeninė nuotr.
Asmeninė nuotr.

Mergina neslepia, kad prie naujojo Youtube kanale pasirodžiusio muzikos video visi žmonės prisidėjo savanoriškai ir jis iš dalies laviruoja ant eksperimento ribos, todėl tiek Laura, tiek visa prie video klipo dirbusi komanda iš klaustyojų tikisi tiek pozityvo, tiek objektyvios kritikos.

„Prie naujo muzikinio kūdikio gimimo savanoriškai prisidėjo visa nuostabių žmonių ir profesionalų komanda, kuriai esu skolinga nuoširdžias padėkas: Karoliui Šarūnui ir Povilui Meškėlai, kuris padėjo įvilkti dainą į naujos aranžuotės rūbą, gitaristui Andriui Palukaičiui, operatoriams Patricijui Petrukoniui, Augustinui Skirsgailui ir Šarūnui Buržai, garso režisieriams Aurimui Driukui ir Aurelijui Sirgedui, už profesionalaus stiliaus sukūrimą didelį ačiū tariu Godai Martyšiūtei bei Reditai Survilaitei.“

Žmonės.lt

Naujausi straipsniai