„X Faktoriaus“ finalininkė Monika laidoje „Geriausi mūsų metai. 100-mečio šou“ tapo neatpažįstama

„X Faktoriaus“ II vietos nugalėtoja Monika Juškevičiūtė / TV3 nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2018-02-18 12:36
Jau šį vakarą TV3 žiūrovų laukia metų premjera – istorinė-pramoginė laida „Geriausi mūsų metai. 100-mečio šou“. Lietuvos atkūrimo šimtmečiui skirtas šou vadinamas didingiausiu šio sezono projektu. Ši laida – tai savotiškos varžybos. Tačiau šioje scenoje varžysis ne žmonės, o dešimtmečiai. Laidos metu bus išsiaiškinta, kuris dešimtmetis buvo pats įdomiausias ir šauniausias.

Projektą ves mylimiausi TV3 televizijos veidai: Mindaugas Stasiulis ir Marijonas Mikutavičius. Kiekvienas iš jų atstovaus skirtingam istoriniam laikotarpiui. Jiems kompaniją palaikys tituluota gražuolė Gabrielė Martirosianaitė.

Kiekvieną sekmadienį žiūrovas leisis į kelionę laiko mašina: girdės nuostabiausias to laikmečio dainas, prisimins kultinius filmus, šoks šokius. Kokie buvo kasdien mus supantys daiktai, iš ko žmonės juokdavosi. Sportas, mada, mokslo ir technikos pasiekimai – niekas neliks pamiršta.

Pirmosios laidos metu kovos 19181930 prieš 19701980 metus. Kuris dešimtmetis įdomesnis laidos pabaigoje spręs 100 studijoje sėdinčių jaunuolių. Balsuoti galės ir televizijos žiūrovai. Daugiausiai žiūrovų balsų surinkęs dešimtmetis be kovos keliaus tiesiai į finalą.

Jau šį vakarą išvysite, kaip Daneliaus Dolskio daina kovos prieš visiems puikiai žinomą dainą „Žalioj stotelėje“. D. Dolskio dainą atliks Martynas Kavaliauskas, o jo pasirodyme netrūks 20-ųjų dvasiai būdingų elementų. Grupės „Queen“ megahitą dainuos Povilas Meškėla ir Jeronimas Milius. Scenoje pasirodys ir dainininkas Radži.

TV3 nuotr.
TV3 nuotr.

Pasirodymą surengs ir „X Faktoriaus“ II vietos nugalėtoja Monika Juškevičiūtė. Moteris atliks pasaulinį hitą – amerikiečių muzikanto Larry Adler sukurtą dainą „The Man I Love“. „X Faktoriuje“ išvaizdos pokyčiais stebinusi dainininkė šį kartą pranoks pati save. Stilistai Moniką pavertė neatpažįstama. 20-ųjų dvasią atskleis Monikos makiažas, perukas, ryški suknelė. Moters pasirodymas nepaliks abejingų. Projekto dalyvė įrodys, kad ne veltui populiariausiame Lietuvoje muzikiniame šou užėmė garbingą antrąją vietą.

Daug dėmesio bus skiriama ir vaizduojamų laikotarpių madai. Profesionalūs modeliai pademonstruos, kaip žmonės rengdavosi pasaulyje ir kaip Lietuvoje. Nepamiršti bus ir svarbiausi sporto įvykiai, garsinę Lietuvą visame pasaulyje. „Geriausi mūsų metai. 100-mečio šou“ svečiuosis aktorė Vaiva Mainelytė. Ji papasakos apie savo vaidmenį miuzikle „Velnio nuotaka“. Bus prisiminti garsiausi to meto Lietuvos ir pasaulio komikai: Haroldas Loydas, Busteris Keatonas, Čarlis Čaplinas ir Pupų Dėdė. Pasirodymą surengs ir grupė „Mango“, kuri atliks legendinio estrados atlikėjo Stasio Povilaičio dainą „Švieski man vėl“. Svarbiausiu laidos akcentu taps Vasario 16-osios Lietuvos Nepriklausomybės Aktas.

„Geriausi mūsų metai. 100-mečio šou“ premjera – šį vakarą, 19.45 val. per TV3!

Žmonės.lt

Naujausi straipsniai