„X Faktoriaus“ finalas: paaiškėjo, kas išplėšė pergalę

Superfinalo akimirka / Viganto Ovadnevo/Žmonės.lt nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2018-02-11 20:01
Vasario 11 dieną trys stipriausi muzikinio projekto „X Faktorius“ dalyviai varžėsi dėl vieno vienintelio – nugalėtojo vardo. Prie finišo tiesiosios atsidūrė Marijono Mikutavičiaus vaikinai „120”, Justės Arlauskaitės-Jazzu mokinė Justė Baradulinaitė ir Sauliaus Prūsaičio komandos narė Monika Juškevičiūtė. Po pirmojo etapo iiškrito Justė. Merginai šį vakarą pritrūko žiūrovų balsų. Pegalę po įtemptos kovos išplėšė „120“. Monika liko antroje vietoje.

Šį vakarą trys superfinale atsidūrę dalyviai varžėsi dėl 15 tūkstančių eurų piniginio prizo. Šį vakarą prie kiekvieno iš jų prisijungė ryškiausios muzikos žvaigždės. Pasirodymai buvo spalvingi, įdomūs ir netikėti. Su „X Faktoriaus“ finalistais į sceną žengė ir Monique, Vaidas Baumila bei kiti.

„X Faktoriaus“ finalas prasidėjo įvairių lietuviškų dainų popuri. Su Marijonu Mikutavičiumi, Igle Bernotaityte ir kitai žymiais atlikėjais uždainavo ir modelis Gabrielė Martirosianaitė. Moteris švelniu lakštingalos balsu traukė dainą „Žalioj stotelėje“.

Viganto Ovadnevo/Žmonės.lt nuotr.
Viganto Ovadnevo/Žmonės.lt nuotr.

Pirmoji pasirodė Justės Arlauskaitės-Jazzu mokinė Justė, kuri su dainininku Vaidu Baumila atliko kūrinį „Būkim dviese“.

„Žinau, kad ir ką bekalbėtume šiandien mūsų balsas neina į dangų. Viską sprendžia žiūrovai. Buvo šilta, gražu ir jauku, kaip ir Justei būdinga“, – merginos pasirodymą vertino M. Mikutavičius.

Saulius Urbonavičius-Samas pastebėjo, kad ši daina suskambėjo visiškai kitaip, nei ją su Vaidu Baumila atlieka prieš du metus nugalėtojos vardą iškovojusi Monika Pundziūtė-Monique.

Viganto Ovadnevo/Žmonės.lt nuotr.
Viganto Ovadnevo/Žmonės.lt nuotr.

Sauliaus Prūsaičio mokinė Monika Juškevičiūtė šį vakarą į sceną žengė drauge su „Baltuoju Kiru“. Kartu jie atliko kūrinį „Lūpytės“.

„Norėjau pasakyti, kad judu vienas kitam labai tinkate“, – gyrė J. Arlauskaitė-Jazzu.

Viganto Ovadnevo/Žmonės.lt nuotr.
Viganto Ovadnevo/Žmonės.lt nuotr.

Tuo tarpu M. Mikutavičius internete domėjosi paukščių rūšimis ir palygino „Baltąjį Kirą“ su Kiru kvatokliu. Vyras juokėsi, kad būtent šis pavadinimas jam labiausiai tiktų.

„120“ pasirodė su „X Faktoriaus“ nugalėtoja Monique.

„Manau, kad mes visi pamatėme, kad jūs ne tik dviese, bet ir trise galite puikiai pasirodyti“, – pastebėjo A. Mamontovas.

„Jūs visą laiką atnešate tą sportą į šį šou. Esate jauni, populiarūs ir linkiu jums nepasenti“, – juokėsi Saulius Prūsaitis.

Antrajame raunde dalyviai pasirodė vieni. Justę jos mokytoja apibūdino kaip filosofę, menininkę. Ji pastebėjo, kad kartais tokiems atlikėjams mokytis nebūtina.

Monika Juškevičiūtė atrą kartą pasirodydama scenoje pasirinko dainuoti Gnarls Bakerly kūrinį „Crazy“.

„Mano nuomone, pritrūko repo ir swag'o“, – kalbėjo Jazzu.

Marijonui Mikutavičiui pritrūko nuotaikos ir ekspresyvumo.

Viganto Ovadnevo/Žmonės.lt nuotr.
Viganto Ovadnevo/Žmonės.lt nuotr.

Po Monikos tarsi uraganas į sceną žengė „120“. Vaikinai atliko kūrinį iš populiaraus japonų animacinio filmuko „Drakonų kova Z“.

Po pirmojo etapo iš projekto pasitraukė Justė. Už merginą žiūrovai atidavė 17 tūkst. balsų. Ji užėmė trečią vietą.

Kova tęsėsi tarp Monikos ir vaikinų „120“.

Po trečiojo Monikos pasirodymo Jazzu negailėjo komplimentų. „Tai buvo pasaulinio lygio pasirodymas“, – apstulbusi kalbėjo Jazzu. Kiti teisėjai taip pat džiaugėsi jos puikiu pasirodymu. Andrius Mamontovas net tikino, kad jo kūnu, moteriai atliekant kūrinį, bėgiojo šiurpuliukai.

Viganto Ovadnevo/Žmonės.lt nuotr.
Viganto Ovadnevo/Žmonės.lt nuotr.

Po jausmingo M. Juškevičiūtės pasirodymo, „120“ į sceną įsiveržė tarsi viesulas. Vieno populiariausio pasaulio atlikėjų Bruno Marso dainą jie atliko nepreikaištingai. Žiūrovai vaikinus palydėjo didžiulėmis ovacijomis. Teisėjai pastebėjo, kad linksmų dainų šiuo metu apsiniaukusioje Lietuvoje be galo trūksta.

Iš viso šiandien už abu finalininkus balsavo 80 tūkstančių žiūrovų. Laimėjo „120“. Vaikinai iškovojo pergalę ir piniginį prizą.

Žmonės.lt

Naujausi straipsniai