„X faktoriaus“ dalyviai atšventė „Mando“ pergalę: šokiai nerimo iki paryčių

„X faktoriaus“ finalo dūzgės akimirkos / V.Černiausko nuotr.
Šaltinis: Žmonės
AA

Sekmadienį, antrąją Kalėdų dieną, nugriaudėjo ilgai lauktas mylimiausio muzikinio TV3 projekto „X faktorius“ superfinalas. Muzikinių aistrų kupino vakaro metu paaiškėjo ir nugalėtojai – pergalę išplėšė grupė „Mando“. Kartu su kitais projekto dalyviais ir kūrybine komanda grupė atšventė savo pergalę audringose dūzgėse – dainos ir šokiai netilo iki ryto.

Oficialus „X faktoriaus“ superfinalo „afterparty“ vyko naujame sostinės naktiniame klube „Drama social club“. Dalyviai, kūrybinė projekto komanda šokių aikštelėje šėlo iki ryto. Vakarėlio nepraleido visi tiesioginių finalų dalyviai – čia buvo galima pamatyti ir tuos, kurie savo kelią „X faktoriuje“ baigė anksčiau.

Daugiausiai dėmesio vakarėlio metu sulaukė šou nugalėtojai. Įsiamžinti, pasikalbėti ir pagirti grupę „Mando“ norėjo bene visi dalyviai. Kaip visi jie tikino, projekte konkurencija juntama nebuvo. Atvirkščiai – daugelis čia tapo gerai draugais, norinčiais ir po projekto išsaugoti nepakitusius santykius.

„X faktoriaus“ finalo dūzgės akimirka / V.Černiausko nuotr.

Šokių aikštelėje galima buvo išvysti 2-osios vietos nugalėtoją Luką, kuri į dūzges atvyko kiek vėliau. Iki ryto linksminosi ir reperis, 3-iosios vietos nugalėtojas R.Guido, kuris ypatingai susidraugavo su visais finalininkais.

Vakaro metu netrūko ir jautrių akimirkų – šou teisėjas ir prodiuseris Saulius Urbonavičius-Samas visai kūrybinei komandai įteikė padėkas. Teisėjas dėkojo už atsidavimą projektui, puikią komandinę atmosferą ir gerą nuotaiką. „Šis sezonas – ypatingai stiprus. Dalyviai žibėjo scenoje. Superfinalas buvo tiesiog fantastiškas“, – kalbėjo S.Urbonavičius-Samas.

„X faktoriaus“ finalo dūzgės akimirkos (18 nuotr.)
+12

Vakar, didžiojo finalo metu, pasirodė penki stipriausi dalyviai. Jie kovėsi dviejuose etapuose – pirmojo metu pasirodė visi dalyviai, o į antrąjį pateko tik trys, kuriems žiūrovai skyrė daugiausiai savo simpatijų. Nugalėtojams, grupei „Mando“ atiteko ne tik žiūrovų meilė, bet ir 15 tūkst. eurų bei singlas, kurį išleis didžiausia pasaulinė įrašų kompanija „Universal Music Group“.

„X Faktoriaus“ superfinalas (141 nuotr.)
+135
Skaitykite daugiau