„X faktoriaus“ dalyviai atskleidė, kur leistų 15 tūkst. eurų prizą: svarbiausia – muzika, bet turi ir kitų norų

„X faktoriaus“ finalistai / V.Damkutės nuotr.
Pranešimas spaudai
Šaltinis: Žmonės
AA

Šį sekmadienį, antrąją Kalėdų dieną – ilgai lauktas mylimiausio muzikinio TV3 projekto „X faktorius“ didysis superfinalas. Jo metu pasirodys tik 5 likę ir daugiausiai žiūrovų ir teisėjų simpatijų sulaukę dalyviai. Tiesa, svarbiausią sezono laidą teisėjai turės tik patariamąjį balsą – nugalėtoją rinks žiūrovai. Viskas, ką reikia padaryti – tik pabalsuoti už savo mylimiausią dalyvį.

Nugalėtojo laukia įspūdingas prizas –– 15 tūkst. eurų ir singlas, kurį išleis didžiausia pasaulinė įrašų kompanija „Universal Music Group“.

Visą savaitę 5 projekto finalininkai intensyviai ruošiasi lemiamai kovai. Kiekvienas nori pasirodyti kaip įmanoma geriau ir tam skiria visas savo jėgas ir laiką. O ir 15 tūkst. laimėjimas – nemaža suma. Jei laimėtų „X faktorių“, kokią svajonę už tokius pinigus įgyvendintų dalyviai?

Gabija / V.Domkutės nuotr.

Gabija Aleknavičiūtė pinigus planuoja investuoti į dainų kūrimą. Taip pat Justės Arlauskaitės-Jazzu mokinė norėtų bent kelioms dienoms nuskristi į Italiją. Gabija juokiasi, kad mylimoje šalyje leistų sau valgyti daug picų. „Materialių dalykų man nereikia. Kaip ir „X faktoriuje“, man svarbiausia yra potyriai ir įspūdžiai. Tik gal norėčiau bent porai dienų ištrūkti ir prasiblaškyti“, – sako mergina.

R.Guido laimėjimo atveju užsidarytų įrašų studijoje pas gerą prodiuserį ir įrašinėtų albumą. Reperis išleistų pinigus savo muzikos populiarinimui, galimybei įrašyti dainas su kitais atlikėjais. Taip pat šou dalyvis dalį pinigų skirtų būsto nuomai – R.Guido norėtų išsikraustyti iš tėvų namų.

R.Guido / V.Domkutės nuotr.

Luka, kaip ir Gabija, norėtų investuoti laimėtus pinigus į muziką. Taip pat mergina įgyvendintų savo svajonę – išsilaikius teises įsigytų patikimą automobilį, atsinaujintų išmanųjį telefoną. „Po tokių įtemptų aštuonių savaičių, norėčiau pasilepinti kelione. Vykčiau į Ameriką, aplankyčiau šiuo metu ten esančius mamą ir patėvį. Labai noriu pamatyti kalėdinį Niujorką ir praleisti ten laiką su šeima“, – sako paauglių kategorijos dalyvė.

Luka / V.Domkutės nuotr.

„Aquarium de Clara“ lyderės Claros svajonė populiarinti jos kuriamą muziką, dar labiau atsiduoti kūrybai bei nufilmuoti profesionalų muzikinį klipą. „Šis projektas man padėjo patikėti savimi, o tai yra didžiulė dovana“, – sako prancūzė.

Grupė „Mando“ laimėtus pinigus dalintųsi per pusę. Profesionalas muzikantas Mindaugas Pundzius norėtų įkurti savo studiją, kurioje galėtų mokyti groti pianinu. „Aš turiu viską, ko man reikia. Esu minimalizmo propaguotojas, man nereikia materialių dalykų. Tiesa, mielai išvykčiau atostogų į šiltus kraštus, nemėgstu šalčio“, – šypsosi M.Pundzius.

Aquarium de Clara / V.Domkutės nuotr.

Antoine Wend juokiasi, kad laimėjimo atveju pirmiausia vyktų į masažų saloną. Dėl patiriamo streso ir nuolatinių repeticijų prancūzui skauda nugarą. Kaip ir kiti dalyviai, Antoine norėtų investuoti pinigus į muziką – būsimą albumą ir kitą muzikinę kūrybą.

„Norėčiau, kad muzika taptų pagrindiniu mano pragyvenimo šaltiniu. Todėl, jei tapsime šou nugalėtojais, pasiimsiu iš to viską, kas tik yra įmanoma. Nešvaistysiu laimėjimo veltui“, – sako diplomuotas architektas.

Mando / V.Domkutės nuotr.

Pagrindinis „X faktoriaus“ prizas yra ne tik pinigai, bet ir galimybė įrašyti dainą. TV3 projekto nugalėtojas išleis vieną singlą su didžiausia pasauline įrašų kompanija „Universal Music Group“. Įrašų kompanijos kolektyvas ne tik padės pasirinki muzikinę kryptį, įrašyti dainą, bet ir prisidės prie dainos populiarinimo. „Universal Music Group“ dirba su visame pasaulyje garsiais atlikėjais, tokiais kaip Taylor Swift, Billie Eilish, Katy Perry, Sam Smith ir daugeliu kitų.

TV3 projekto „X faktorius“ didysis superfinalas – jau šį sekmadienį, 19.30 val. per TV3.

Skaitykite daugiau