„X faktoriaus“ dalyvei Lukrecijai – kritika dėl perdėto pasitikėjimo savimi ir šaltumo

Lukrecija Vasiliauskaitė / V.Černiausko nuotr.
Autorius: Pranešimas spaudai
Publikuota: 2021-10-10 12:56
Sekmadienio vakarą žiūrovus prie ekranų pritrauks aistras kurstantis „X faktoriaus“ etapas „Kėdžių iššūkis“. Jo metu dėl trijų vietų tiesioginiuose finaluose kovos paaugliai, o sau komandą rinksis pirmasis teisėjas, Saulius Urbonavičius-Samas. Jo laukė ypatingai sunkūs momentai – ar jam pavyks pasirinkti teisingai?

Viena ryškiausių paauglių kategorijos dalyvių – Lukrecija Vasiliauskaitė. Mergina neslepia labai norinti praeiti šį etapą. Jeigu taip neatsitiks, Lukrecija jausis labai blogai.

„Negaliu nieko nuvilti. Turiu būtinai pereiti“, – atvirai pasakojo 17-metė. 

Baimė nenuvilti savęs ir kitų Lukreciją pasivijo iš vaikystės ir paauglystės. Kai ji buvo maža ir tik pradėjo dainuoti, turėjo labai daug kompleksų. Anksčiau Lukrecija niekuomet savęs nelaikė išskirtine, tačiau dabar ji užaugo ir jaučiasi stipria bei labai charizmatiška. 

Kitaip ir negali būti – „X faktoriaus“ dalyvė nuolat sulaukia komplimentų iš aplinkinių dėl savo įspūdingos išvaizdos. Dėmesį traukia ir merginos ūgis – 181 cm.

Teisėjai taip pat itin palankiai įvertino ir Lukrecijos pasirodymą atrankose – tąkart mergina išgirdo keturis „taip“ ir galybę pagyrų. 

 Lukrecija Vasiliauskaitė / V.Černiausko nuotr.
Lukrecija Vasiliauskaitė / V.Černiausko nuotr.

„Būti scenoje aš jau esu pripratusi. Jaučiuosi pasiruošusi, užtikrinta. Tačiau visą laiką labai sveika turėti jauduliuką pilve. Tada jautiesi žmogiškai, geriau pasiseka. Tikiuosi, išsėdėsiu iki galo. Tai yra mano šiandienos tikslas – išsikeli tikslą, padarai, o tada išaušta kita diena“, – sakė Lukrecija. 

Tačiau ne kas kitas, bet per didelis pasitikėjimas savimi gali Lukrecijai pakišti koją. Tą pastebėję teisėjai nesusilaikė nedavę merginai pastabos.  

Saulius Prūsaitis / V.Černiausko nuotr.
Saulius Prūsaitis / V.Černiausko nuotr.

„Kaip ten sako? Viskas į vienus vartus. Norėčiau, kad tu gautumei kėdę. Finalo vertas pasirodymas, gera techninė bazė. Tačiau yra vienas paprastas niuansas, kuris man neduoda ramybės – publika gali nesusijungti su tavo veidu. Pasigedau vienos mimikos – šypsenos“, – pasirodymą komentavo teisėjas Saulius Prūsaitis. 

„Visiškai pritariu Prūsaičiui. Atrodė, kad esi pikta ar per daug savimi pasitiki. Žinoma, yra dėl ko. Tu puikiai dainuoji ir puikiai atrodai. Tačiau reikėtų labiau atsiduoti į pačią muziką, įsiklausyti teksto, daugiau flirto, žmogiško švelnumo. Turi nuostabų balsą. Tačiau reikia šiek tiek „įsižeminti“, jei nori eiti toliau“, – sakė teisėja Justė Arlauskaitė-Jazzu.

Justė Arlauskaitė-Jazzu / V.Černiausko nuotr.
Justė Arlauskaitė-Jazzu / V.Černiausko nuotr.

Ar S. Urbonavičius-Samas duos Lukrecijai kėdę? Ar mergina pateks į kitą etapą? Tą sužinosite jau šį vakarą. 

„X faktorius“ – sekmadieniais, 19.30 val. per TV3.

Saulius Urbonavičius-Samas / V.Černiausko nuotr.
Saulius Urbonavičius-Samas / V.Černiausko nuotr.
Marijonas Mikutavičius / V.Černiausko nuotr.
Marijonas Mikutavičius / V.Černiausko nuotr.

Naujausi straipsniai