„X faktoriaus“ dalyvė Luka scenoje išpildys savo svajonę: to siekia jau ne vieną sekmadienį

„X faktoriaus“ dalyvė Luka
Pranešimas spaudai
Šaltinis: Žmonės
AA

Sekmadienį žiūrovus prie TV3 ekranų pritrauks dar vienas tiesiogiai transliuojamas „X faktoriaus“ finalas. Jo metu muzikinio projekto dalyviai atliks savo dievukų dainas – būtent tas, kurios juos įkvepia ir verčia ir patiems bandyti siekti muzikos aukštumų. Laukia iššūkių, puikios muzikos ir intrigų kupinas vakaras.

Sekmadieniui ypač intensyviai ruošiasi viena ryškiausių projekto dalyvių Lukrecija Vasiliauskaitė, geriau žinoma kaip tiesiog Luka. Mergina sako, kad labai mėgsta kritiką, o ypač jai svarbu išgirsti pastabas iš vokalo mokytojos Giedrės Kilčiauskienės. Tačiau Luka nėra užtikrinta savo sėkme ir nesako, kad atėjo į projektą laimėti. Kur kas labiau ji nori pasisemti sceninės patirties, iš arti pamatyti pramogų pasaulį. Vis dėlto dabar paauglių kategorijos dalyvė tikina, kad jau pradėjo jausti nuovargį – praėjusio sekmadienio pasiruošimas „Queen“ dainai kaip reikiant išvargino.

Pasiteiravus, kurios pasaulinės atlikėjos imponuoja Lukai, šou dalyvė pamini Beyonce ir Rihanną. O štai pati Luka scenoje norėtų atlikti tiek linksmas, klubinio stiliaus dainas, tiek už širdies griebiančią balades.

„Labai mėgstu Beyonce – ji yra ikona, į kurią lygiuojuosi. Ji gali šokti ir dainuoti, taip pat jos balsui nėra naudojamas joks efektas. Beyonce labai daug pasiekė pati. Ji ne tik dainuoja, bet ir vaidina filmuose. Tai man irgi yra labai aktualu, nes norėčiau pamėginti vaidinti“, – apie savo mėgstamiausią atlikėją kalba Luka.

„X faktoriaus“ dalyvė Luka

„X faktoriaus“ dalyvės muzikinė karjera prasidėjo 12 metų, kai ji ėmė mokytis profesionaliai dainuoti. Iki to laiko Luka buvo savamokslė ir dainuodavo taip, kaip pavyksta. Savo kelią ji pradėjo nuo tuo metu jai itin patikusių lyrinių dainų. „Man labai patinka lėtos, baladės tipo dainos. Tokias dainas dainuodama aš jaučiuosi labiau užtikrinta. Atlikti greitus kūrinius man yra šiek tiek sunkiau. Galbūt todėl, kad reikia pajudėti“, – mintimis dalijasi Luka.

Ir nors „X faktoriaus“ dalyvė yra tikra Beyonce gerbėja, sekmadienį scenoje atliks… Whitney Houston hitą! Dėl to Luka neliūdi, nes visos galingų balsų savininkės yra jos dievaitės. Daina, kuria dainuos dalyvė, daug kartų girdėta, todėl Luka tikisi, kad jai pavyks suvirpinti žmonių širdis.

„Pačiai Beyonce ši legendinė atlikėja buvo įkvėpimas. Neslėpsiu – atsakomybė didelė, laukia vienos aukščiausių natų, kurias teko dainuoti projekte. Dar šiek tiek peršalau, nerimauju dėl balso galimybių. Šią dainą norėjau dainuoti ankstesniuose finaluose, tačiau galiausiai pavyko išpildyti savo norą. Labai dėl to džiaugiuosi... Įtikinau Samą, todėl turiu pasirodyti maksimaliai gerai“, – sako Luka.

Kaip pasiseks Lukai, pamatysite jau šį sekmadienį, muzikiniame projekte „X faktorius“, 19.30 val. per TV3 ir TV3 Play!

Skaitykite daugiau