Woody Alleno filme nusifilmavusi Kristen Stewart papasakojo apie keistus režisieriaus darbo metodus

Kristen Stewart ir Jesse'is Eisenbergas filme „Aukštuomenės klubas“ / Kadras iš filmo
Šaltinis: Žmonės.lt
AA

„Filmavimo aikštelėje galvoje sukosi viena mintis: jis turbūt manęs nekenčia ir gailisi sprendimo pakviesti į savo komandą“, – juokdamasi pasakoja Kristen Stewart, kuri tapo viena pagrindinių naujausio Woody Alleno filmo „Aukštuomenės klubas“ žvaigždžių. Šią Kanų kino festivalyje pristatytą romantinę komediją Lietuvos žiūrovai galės išvysti jau nuo rugpjūčio 5 dienos.

„Pačią pirmą filmavimų dieną jis atėjo ir rėžė man į akis: atrodai baisiai, o juk galėtum atrodyti gražiai. Tačiau tai manęs neįžeidė, priešingai, leido labiau įsijausti į vaidmenį. Pasakiau sau: tai pats laikas įrodyti šiam mažam žmogeliui, ko iš tiesų esu verta. Galbūt mano elgesys dažnai yra priešingas mano herojės filme veiksmams ir būdui, tačiau kai tik pasakysi, kad kamera sukasi, padarysiu tai, ko iš manęs ir buvo tikimąsi“, – dabar jau su šypsena sako 26-erių metų „Saulėlydžio“ sagos žvaigždė.

„Greičiausiai, tai toks išbandymas aktoriams: jei jie palūš iš pat pradžių, tuomet velniop tas žvaigždes, rasime kitų“, – apie kino genijaus darbo metodus pasakoja aktorė, kuriai teko dalyvauti atrankose, kad tik galėtų filmuotis šioje romantinėje komedijoje.

Tačiau Kristen Stewart ir kitos filmo žvaigždės įsitikinusios – tai tik įrodo, koks genijus yra Woody Allenas, ir leidžia jam tapti vienu geidžiamiausių režisierių kino industrijoje. Ne veltui jo filmai yra tokie laukiami didžiausiuose kino festivaliuose, o gerbėjų ratas kasmet vis didėja.

Taip pat jau niekam ne paslaptis, kad šis režisierius ypač slepia scenarijus ir kai kurie aktoriai iki pat pasirodymo filmavimo aikštelėje net nežino, ką ir kaip turės vaidinti.

Jesse'is Eisenbergas, Kristen Stewart, Woody Allenas, Blake Lively ir Corey Stollas / AFP/„Scanpix“ nuotr.

Į „Aukštuomenės klubą“ Woody Allenas sukvietė ir kitų gerai žinomų Holivudo veidų: filme pamatysime Steve'ą Carellą, Jesse'į Eisenbergą, Blake Lively ir kitus. Tiesa, juostoje turėjo vaidinti ir Bruce'as Willisas, tačiau Woody Allenas iš komandos jį nusprendė išmesti. Tuomet pastarąjį pakeitė jau anksčiau su režisieriumi dirbęs Steve'as Carellas.

Woody Alleno filmas „Aukštuomenės klubas“ (11 nuotr.)
+5

„Aukštuomenės klubas“ ypatingas dar ir tuo, kad po 29 metų pertraukos ekrane nepasirodys pats Woody Allenas. Žiūrovai išgirs tik jo užkadrinį balsą.

Šis filmas sukurtas remiantis 1939-aisiais režisieriaus Lucius Beebe tuo pačiu pavadinimu pavadinta juosta, kurioje pagrindinį vaidmenį atliko Fredas MacMurray.

Naujoji romantinė komedija nukels į praėjusio amžiaus trečiąjį dešimtmetį ir supažindins su to meto aukštuomenės gyvenimu bei jo užkulisiais.

„Aukštuomenės klubas“ mūsų šalies kino teatruose duris atvers jau rugpjūčio 5 dieną. Čia galite pamatyti jo anonsą:

Skaitykite daugiau